کد خبر: 54846
A

مریم حیدرزاده، ترانه‌سرا، پنجمین نمایشگاه نقاشی‌هایش را با عنوان «پس از آن همه حسرت» جمعه نهم آذر در گالری مژده افتتاح خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ مریم حیدرزاده  درباره آثار تازه‌ نمایشگاه نقاشی‌اش گفت: «این نمایشگاه شامل ۳۰ تابلو است که با تکنیک اکریلیک روی بوم و در یک سال اخیر خلق شده‌اند. «پس از آن همه حسرت»، نامی است که برای نمایشگاه‌های نقاشی خودم برگزیده‌ام، زیرا سه‌ونیم ساله بودم که بر اثر یک عمل جراحی بینایی‌ام را از دست دادم و نقاشی، هنری بود که همیشه عاشقش بودم و به خاطر این محدودیت نمی‌توانستم به آن بپردازم. تا ۹ سال قبل که پس از آن همه حسرت با راهنمایی استادم آقای قاسمی‌زاده توانستم به سمت آن بروم. رنگ‌ها و تصاویر در هاله‌ای از ابهام در ذهنم وجود داشت و همین موضوع کمک کرد تا بتوانم نقاشی کنم.»

حیدرزاده درباره علایق طبیعت‌گرایانه‌اش در نقاشی گفت: «منشا این گرایش علاقه من به فصل پاییز است. در واقع پاییز سرآغاز رویکرد من به هنر نقاشی است. شعر هم ریشه در طبیعت دارد و این زاویه نگاه ریشه در سلیقه و شعر من دارد. به همین خاطر برای بیان افکارم به سمت طبیعت‌ رفتم. با آبرنگ شروع کردم و کم کم به اکریلیک رسیدم. دوست دارم در آینده با پاستل کار کنم چون لطافتی که در آن وجود دارد مرا جذب می‌کند.»

نمایشگاه مریم حیدرزاده، عصر جمعه نهم آذر در گالری مژده آغاز به کار می‌کند و تا شانزدهم آذر (غیر از شنبه‌ها) هر روز از ساعت ۱۲ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر