کد خبر: 55113
A

این که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی این قدر مسایل فرهنگی روی داده در کشور برایشان مهم است و این قدر حساس هستند که مثلا از توهین به مسعود فراستی چنان غصه خورده اند که نتوانسته اند از شب تا صبح بخوابند اتفاق خوب و میمون و مبارکی است و باید آن را به فال نیک گرفت.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهدی بذرافکن در خبرآنلاین نوشت: حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در راستای جنجال برنامه تلویزیونی«من و شما» گفته‌اند: «ما جدا از همه نظرات آقای فراستی، به عنوان پیشکسوت عرصه سینما باید برایش حرمت بگذاریم. اتفاق برنامه «من و شما» تأسف بار است و خدا می‌داند که من دیشب از غصه خوابم نبرده است.»

این که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی این قدر مسایل فرهنگی روی داده در کشور برایشان مهم است و این قدر حساس هستند که مثلا از توهین به مسعود فراستی چنان غصه خورده اند که نتوانسته اند از شب تا صبح بخوابند اتفاق خوب و میمون و مبارکی است و باید آن را به فال نیک گرفت.

حجت الاسلام آزادی خواه البته در تکمیل فرمایشاتشان در نکوهش مجری برنامه من و شما این را هم گفته اند که:« نباید عرصه آنتن در سطح بین‌الملل در اختیار یک جوان ناشی بی‌تدبیر قرار بگیرد تا بخواهد حاشیه درست کند و خطای بزرگی مرتکب شود.»

با توجه به نوع صحبت سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گمان می کنم او تاکنون برنامه من و شما را ندیده و صرفا همین کلیپ های چند دقیقه ای برنامه اخیر را دیده باشد. ​البته از این عزیز که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس است انتظار می رود نوع بیانشان و اظهار نظراتشان درباره افراد، فرهنگی تر باشد. درباره این جمله که گفته اند «جوانِ ناشیِ بی تدبیر» باید خدمت ایشان عرض کنم اول که این مجری بنده خدا نه خیلی جوان است و نه خیلی ناشی؛او کم کم وارد ۴۰ سالگی اش می شود و این سن میانسالی است نه جوانی، از باب اجرا هم که آرش ظلی پور -جدای از سوابق قبلی اش در اجرا همراه احسان علیخانی- همین برنامه من و شما را نزدیک دو سال است اجرا می کند پس آن قدر ها هم ناشی نیست.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اما گفته اند به دلیل نوع برخورد مجری بی تدبیر با مسعود فراستی غصه خورده و به همین جهت از شب تا صبح خوابش نبرده است. اگر بنا را بر این بگذاریم  و جدای از سایر مسایل فرهنگی کشور،همین یک فقره صدا و سیما و اتفاقات و حواشی این سازمان عریض و طویل را در نظر بگیریم به نظر آقای آزادی خواه کلا باید قید خوابیدن را بزنند.

از موضع گیری ها و جو سازی های یک طرفه علیه دولت و رییس جمهور که بگذریم خوب است حجت الاسلام آزادی خواه کمی هم به برنامه ها و سریال های صدا و سیما توجه کنند؛ قطعا اگر با چشم خریدار نگاه کنند در می یابند که برنامه های تلویزیون جمهوری اسلامی ایران تا چه میزان دغذغه فرهنگی دارند،اصلا دغدغه فرهنگی دارند؟ سریال ها و برنامه های بی کیفیت؛جبهه گیری پخش شبکه سه با اخبار شبانگاهی این شبکه بر علیه هم و جلو چشم میلیون ها مخاطب تلویزیونی، تعطیل کردن پربیننده ترین برنامه ورزشی به دلایلی کاملا بچه گانه و... متاسفانه یا خوشبختانه مثال ها از این دست زیادند که در این مجال نمی گنجند.

آقای آزادی خواه لطفا هیچ وقت نخوابید؛ اوضاع خراب تر از این حرف هاست.

Capture

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر