کد خبر: 61914
A

نیوشا ضیغمی در پی درگذشت جمشید مشایخی در اینستاگرام نوشت: «جمشیدخان روحت شاد، شما برای من اسطوره ادب و بزرگواری و مهربانی بودید و هستید. هرگز فراموش نخواهم کرد اولین روزی که افتخار همکاری با شما را در فیلم توقیف شده زمهریر پیدا کردم... دنیایی از تواضع و فروتنی بودید که قطعا از منش والا و جایگاه برجسته‌تان میامد، مصداق بارز درخت هر چه پربارتر سربه زیرتر. شما به من درسی دادید بالاتر و بزرگتر از هنر، درس انسانیت و انسان بودن، مقام شما در دنیای بازیگری بر هیچکسی پوشیده نیست و لقب استادی بی شک برازنده تان. اما بی شک شما انسانی بودید که این روزها نظیرش کیمیاست، جایتان خالی و هنرتان ماندگار خواهد بود. روحتان شاد.»

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ نیوشا ضیغمی در پی درگذشت جمشید مشایخی در اینستاگرام نوشت: «جمشیدخان روحت شاد، شما برای من اسطوره ادب و بزرگواری و مهربانی بودید و هستید.

هرگز فراموش نخواهم کرد اولین روزی که افتخار همکاری با شما را در فیلم توقیف شده زمهریر پیدا کردم... دنیایی از تواضع و فروتنی بودید که قطعا از منش والا و جایگاه برجسته‌تان میامد، مصداق بارز درخت هر چه پربارتر سربه زیرتر.

شما به من درسی دادید بالاتر و بزرگتر از هنر، درس انسانیت و انسان بودن، مقام شما در دنیای بازیگری بر هیچکسی پوشیده نیست و لقب استادی بی شک برازنده تان. اما بی شک شما انسانی بودید که این روزها نظیرش کیمیاست، جایتان خالی و هنرتان ماندگار خواهد بود. روحتان شاد.»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر