کد خبر: 68577
A

: اقبال واحدی، مجری قدیمی تلویزیون از ماجرای کشف استعداد ناصر عبدالهی در جریان سفر به هرمزگان در برنامه «صبح بخیر ایران» گفت

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ اقبال واحدی، مجری قدیمی تلویزیون از ماجرای کشف استعداد ناصر عبدالهی در جریان سفر به هرمزگان در برنامه «صبح بخیر ایران» گفت.

وی درباره نحوه کشف استعداد زنده‌یاد ناصر عبداللهی توضیح داد: «ما برای برنامه«صبح بخیر ایران» به جنوب کشور و استان هرمزگان رفته بودیم و دنبال خانواده محلی بودیم چون دوست دارم همیشه به کسانی که آنتن ندارند میدان بدهیم. آنجا من با ایشان آشنا شدم و دیدم چه پسر فروتن و با اخلاقی است. خلاصه از او خواستم بخواند و دیدم چه صدای خوبی دارد. او از ائمه می‌خواند و از فاطمه زهرا(س) و امیرالمومنین(ع) و حضرت عباس(ع) خواند.»

واحدی تأکید کرد: «وحشت داشتم پخش زنده برویم چون او اولین بارش بود. به هر حال به نخلستان ناخدا رفتیم و کنار تانک آهنگ فاطمه(س) را ضبط کردیم‌ از خانه مردم کابل کشیدیم که این را ضبط کنیم‌. آهنگ «فاطمه» خیلی گرفت اما اینکه در وصف ائمه از موسیقی استفاده کنیم خیلی جا نیفتاده بود. عبداللهی هم خیلی موفق شد اما متاسفانه از دنیا رفت.»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر