کد خبر: 72794
A
دیده بان ایران مطرح کرد:

فارس: ابراهیم حامدی مشهور به «ابی» خواننده‌ لس‌آنجلسی طی سال‌‌های اخیر مواضع آشکاری علیه کشورمان داشته است و اخیراً نیز با پیش آمدن موضوع گل‌زنی مهدی ترابی، طی پستی اینستاگرامی به او توهین کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ ظهر امروز همزمان با خبر توقیف فیلم سینمایی "خانه پدری" برخی شبکه های مجازی خبر دادند که فیلم "مطرب" آخرین اثر مصطفی کیایی هم توقیف شده است. اما پرویز پرستویی بازیگر اصلی این فیلم در اینستاگرامش خبرداد که اکران این فیلم تنها برای مدت یک هفته متوقف شده است. (اینجا)

مصطفی کیایی هم روز گذشته با انتشار یک تصویر تبلیغاتی تحت عنوان «اطلاعیه» نوشته بود که به احترام ایام رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبى (ع) و شهادت امام رضا(ع) فعالیت کمپین تبلیغاتی فیلم سینمایی «مطرب»، تا پایان ایام عزاداری و تا روز سه‌شنبه متوقف خواهد شد.

با این حال خبرگزاری فارس که نقش بسیار مهمی در توقیف فیلم کیانوش عیاری را برعهده داشت درباره فیلم مطرب هم نوشت: باید تا هفته آینده صبر کرد و دید سرنوشت «مطرب» به کجا می‌رسد؛ آیا توقیف آن موقتی خواهد بود یا با اصلاحات بسیار همراه می‌شود؟ به ویژه اینکه داستان مطربی را ـ با شمایل ابراهیم حامدی ـ نشان می‌‌دهد که پس از پیروزی انقلاب، فعالیتش متوقف می‌شود و سال‌ها بعد در ترکیه روی صحنه می‌رود.

ابراهیم حامدی مشهور به «ابی» خواننده‌ لس‌آنجلسی طی سال‌‌های اخیر مواضع آشکاری علیه کشورمان داشته است و اخیراً نیز با پیش آمدن موضوع گل‌زنی مهدی ترابی، طی پستی اینستاگرامی به او توهین کرد.

سازندگان «مطرب» در اقلام تبلیغاتی این فیلم به ویژه در پوسترهای آن به وفور از شمایل این خواننده لس‌آنجلسی استفاده کرده‌اند. این در حالی است که اقلام تبلیغی این فیلم هنوز از سوی سازمان سینمایی در نشانی http://cinema-org.ir/?p=filmList تأیید نشده است.

این خبرگزاری در پایان گزارش خودش اضافه کرد: به نظر می‌رسد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به دشمنی آشکار ابراهیم حامدی با نظام جمهوری اسلامی ایران، باید دقت نظر بیشتری روی تولیدات سینمایی و ویدئویی داشته باشد و استفاده از صدا، تصویر یا گریم او را از این پس ممنوع اعلام کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر