کد خبر: 85291
A

رییس مجلس سیدمحمود رضوی را به عنوان مشاور فرهنگی وهنری خود منصوب کرد. رئیس مجلس در حکم خود، اهمّ وظایف مشاور فرهنگی و هنری خود را تقویت تعامل مجلس با فعالان فرهنگی، هنری، ارتباط موثر با انجمن‌ها، صنوف، نهاد‌ها و سازمان‌های فرهنگی کشور به منظور بهره مندی ازظرفیت آن‌ها در نظام تصمیم گیری و قانونگذاری کشور بیش از گذشته برشمرده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران، محمدباقرقالیباف طی حکمی سیدمحمود رضوی را به عنوان مشاور فرهنگی وهنری رئیس مجلس منصوب کرد.

در بخشی از حکم رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به سیدمحمود رضوی آمده است:

نظر به تاکید رهبرمعظم انقلاب مبنی برضرورت توجه به فرهنگ در پیام معظم له به مجلس و با توجه به تعهد دینی و انقلابی و سوابق ارزنده فرهنگی و هنری، جنابعالی را به عنوان «مشاور فرهنگی وهنری» رئیس مجلس منصوب می‌نمایم.

رئیس مجلس در این حکم، اهمّ وظایف مشاور فرهنگی و هنری خود را تقویت تعامل مجلس با فعالان فرهنگی، هنری، ارتباط موثر با انجمن‌ها، صنوف، نهاد‌ها و سازمان‌های فرهنگی کشور به منظور بهره مندی ازظرفیت آن‌ها در نظام تصمیم گیری و قانونگذاری کشور بیش از گذشته برشمرده است.

قالیباف در پایان این حکم انتصاب، توفیق روز افزون رضوی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسئلت کرده است.

سیدمحمود رضوی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی از دانشگاه علوم تحقیقات است و از جمله سوابق ایشان می‌توان به مواردی همچون فعال فرهنگی و تهیه کننده سینما از ۸۷ تا کنون، عضو گروه مشاوران جوان شهردار تهران سال ۸۴ تا ۸۶ و مشاور فرهنگی هنری معاون فرهنگی اجتماعی سپاه از سال ٩٠ تا ٩٣ اشاره کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • ناشناس

    قالیباف فامیل دوست آشنا های چند شغله کنار بگذارد این همه جوان‌های تحصیلات عالیه دارم بی کارند حکو مت افتاده دست گروه خاص دور هم جا عوض میکنن مردم از انقلاب هیچ سهمی ندارند قالیباف اجازه نده یک نفر چند شغل داشته باشد این همه بیکار

ارسال نظر