کد خبر: 117368
A

اطلاعاتی جدید از شرکت سامسونگ نشان می‌دهند که گوشی گلکسی A۳۱، ۵G مجهز به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ اطلاعاتی جدید از شرکت سامسونگ نشان می‌دهند که گوشی گلکسی A۳۱، ۵G مجهز به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است

 ما اولین بار در مورد وجود سامسونگ گلکسی A۱۳، ۵G چند هفته پیش شنیدیم، اما به جز برچسب قیمت ۲۰۰ یورویی، اطلاعات کمی در مورد آن گزارش شده است.

در حال حاضر، ما برخی از جزئیات را در مورد مقرون به صرفه‌ترین گوشی مجهز به ۵G سامسونگ در اختیار داریم. یک منبع آگاه می‌گوید، این دستگاه دارای نام مدل SM-A۱۳۶B است و احتمالاً از سنسور ISOCELL JN۱ سامسونگ با وضوح ۵۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کند.

این منبع به صراحت از سنسور مذکور نام برده است، اما این یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مقرون به صرفه است که قبلاً در مدل مقرون به صرفه ردمی ۱۰ استفاده شده است، بنابراین منطقی است. این دستگاه همچنین دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

این گزارش پیش از پایان سال جاری میلادی اعلام می‌شود، اما احتمالاً این تلفن در اوایل سال ۲۰۲۲ به خیابان‌ها خواهد آمد. اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه در روز‌ها یا هفته‌های آینده افشا خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر