کد خبر: 143802
A

پیش‌بینی "شتر پیش‌گو" درباره بازی انگلیس - ایران

نشریات انگلیسی نوشتند، یک "شتر پیش‌گو" پیروزی تیم ملی فوتبال این کشور بر ایران در بازی امروز را پیش‌بینی کرده است.

پیش‌بینی "شتر پیش‌گو" درباره بازی انگلیس - ایران

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ دو نشریه انگلیسی سان و دیلی استار نوشتند، یک شتر دوکوهانه به نام "کامیلا" که به ادعای صاحبانش "هرگز هیچ اشتباهی نکرده" پیش‌بینی کرده که تیم ملی فوتبال انگلیس امروز تیم ملی ایران را شکست می‌دهد.

تیم ملی فوتبال ایران، امروز دوشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را برابر تیم ملی فوتبال انگلیس در استادیوم بین‌المللی خلیفه انجام می‌دهد.

به نوشته دیلی استار، تیم ملی فوتبال انگلیس به دنبال آن است که برای دومین بار در عرض ۱۲ سال گذشته در بازی نخست خود در یک رقابت جام جهانی به پیروزی برسد و کامیلا پیش‌بینی برد انگلیس برابر تیم ایران را داشته است.

کامیلا اهل شهر "ملتون ماوبری" واقع در لیچسترشایر است در حالی که جنی و ورنون مور، مالکان ۵۲ ساله این شتر به شوخی می‌گویند، "او هرگز اشتباه نکرده است."

ورنون مور به نشریه سان گفت:‌ ما از این شتر خواستیم بین پرچم انگلیس و پرچم رقیب یعنی ایران در مقابل خودش یکی را انتخاب کند که او هر بار پرچم انگلیس را انتخاب کرد.

جنی مور گفت: کامیلا شم قوی دارد و همیشه به نظر می‌رسد می‌داند زمان غذا کی است بنابراین ما به توانایی او برای پیشگویی بازی‌های جام جهانی ایمان کامل داریم.

به نوشته این نشریات انگلیسی، این شتر نتیجه بازی اول جام جهانی بین قطر و اکوادور را نیز درست پیش‌بینی کرده بود.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر