کد خبر: 10485
A
مایدا چیچیچ:

سرمربی تیم والیبال نوجوانان دختر ایران گفت: نتایج دیدارهای دوستانه نگران‌کننده نیست، چراکه تیم ایران در ابتدای راه است و نیاز به تلاش بیشتری برای موفقیت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، «مایدا چیچیچ» پس از دیدار تدارکاتی تیم نوجوانان دختر ایران با قهرمان دانشگاه های آمریکا در اردوی برون مرزی اسلوونی افزود: تیم آمریکا از نظر سنی دو سال برزگتر از بازیکنان ایران بود و بازیکنان این تیم تجربه سالها بازی در کنار یکدیگر را نیز داشتند.

وی با بیان اینکه تیم نوجوانان ایران یک ماه پیش تشکیل شده و نمی توان از بازیکنانش انتظار بیشتری داشت، گفت: عملکرد تیم ایران در چهار دیدار تدارکاتی، مناسب بوده، چون این بازیکنان به تازگی والیبال حرفه ای را شروع کرده و هنوز در حال تمرینات پایه هستند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان دختر ایران تصریح کرد: ملی پوشان انگیزه زیادی برای بازی و یادگیری دارند و این نکته بسیار مهمی برای پیشرفت است. من در تمرینات شاهد هستم بازیکنان با تمام توان تلاش می کنند.

وی مهمترین نیاز تیم ایران را تجربه بیشتر دانست و گفت: بازی با آمریکا در نخستین روز سال ۲۰۱۷ بود و امیدوارم تیم ایران در مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۸ سال آسیا نیز حضور شایسته ای داشته باشد.

مایدا در پایان با قدردانی از مسئولین فدراسیون به ویژه توجه خاص رئیس فدراسیون به والیبال بانوان گفت: اردوی برون مرزی اسلوونی برای تیم نوجوانان تجربه بسیار خوبی است و حتما در عملکرد این تیم در مسابقات پیش رو تاثیر مثبتی خواهد داشت.

تیم والیبال نوجوانان دختر ایران خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال آسیا که از ۱۴ تا ۲۲ اسفندماه سال جاری در شهر «چونگ کینگ» کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.

این تیم از روز سه شنبه هفته گذشته تمرینات آماده سازی خود را در اردوی برون مرزی اسلوونی آغاز کرده که این اردو به مدت ۱۱ روز ادامه خواهد داشت.

زهرا زهدی، زهرا صالحی، زهرا کریمی، زهرا فیض اله پور، بیتا اعلائی، زهرا خان محمدی، بهار بهرامی نیا، مهرنوش سالاری، سپیده مقصودی، فاطمه عنایت، غزاله اله یاری، مریم حبیبی، آیتک سلامت، بهار سلیمی زاده، منا آشفته و شیوا افشاریان بازیکنان حاضر در اردوی برون مرزی هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، نازنین فتح اله پور و مهسا آراسته (مربیان)، اکرم حبیب لو (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و نازلی علیایی به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در اردوی برون مرزی اسلوونی هستند.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر