کد خبر: 110245
A

رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ روشنی به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران نداد.

به گزارش دیده بان ایران؛ شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال درباره اتمام قرارداد دراگان اسکوچیچ و احتمال ادامه همکاری با این سرمربی گفت: ان‌شاءالله باید جلوتر برویم. فکر می‌کنم زمان کافی برای تصمیم‌گیری وجود دارد. قرارداد اسکوچیچ تمام شده است. هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بالاترین مرجع تصمیم گیری است و باید این موضوع بررسی شود. جا دارد از برادران خوبم تشکر کنم. باید برنامه ریزی کنیم.

وی در ادامه و با شانه خالی کردن از پاسخ دادن به این سوال گفت: امید بی‌نهایت دارم که در این مسیر، خداوند همه ما را همراهی کند. همه باید باعث و بانی خوشحالی مردم عزیزی شویم که روزهای سختی را سپری می‌کنند. امیدوارم در روزهای واپسین این دولت و در ادامه، دولت بعدی، توجه ویژه‌ای به فوتبال شود. باید فوتبال را تجاری کنیم. تفاوت این فدراسیون با فدراسیون‌های گذشته اقتصادی شدن آن خواهد بود.

عزیزی خادم تاکید کرد: از شادمانی مردم خوشحال هستیم. باید این را بپذیریم که کار تمام نشده است.

***

همان طور که می‌دانید پس از صعود تیم ملی ایران به مرحله بعد و پایان قرارداد اسکوچیچ، فدراسیون فوتبال هیچ چاره‌ای به جز تمدید قرارداد این مربی ندارد اما مشخص نیست چه اتفاقاتی رخ داده که رئیس فدراسیون در مصاحبه با خبرنگاران نتوانست صراحتا و با شفافیت خبر از تمدید قرارداد این مربی با تیم ملی بدهد!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر