کد خبر: 11246
A
بعد از تعهد کتبی افتخاری

مهاجم ناراضی استقلال که حاضر نبود در تمرین روزهای گذشته استقلال شرکت کند، بعد از تعهد مدیرعامل این باشگاه در تمرین حاضر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، کاوه رضایی که موثرترین بازیکن نیم فصل اول استقلال است در تعطیلات نیم فصل به دلیل آنچه رعایت نشدن بندهایی از قراردادش خوانده بود در تمرینات روزهای ابتدایی شرکت نکرد. رضایی روز جمعه برای تمرین کردن به کمپ حجازی آمد اما زمانی که متوجه شد حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال مصاحبه تندی علیه او کرده است از مدیران باشگاه درخواست رضایتنامه کرد تا در نیم فصل دوم فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.

 

کاوه رضایی در نامه نگاری که به باشگاه استقلال کرده بود رسما اعلام کرد که تنها در صورتی حاضر است به تمرینات برگردد که اولا مدیران باشگاه اعلام کنند مصاحبه زمانی موضع رسمی آنها نیست و دوم اینکه باشگاه حاضر شود به مفادی که در قراردادش وجود دارد عمل کند. 

 

امروز سیدرضا افتخاری به کاوه رضایی تعهد کتبی داد که خواسته های به حق او اجرا خواهد شد و به همین دلیل مهاجم آبی ها به تمرین تیمش برگشت تا در فاصله 3 روز مانده تا بازی با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر خودش را آماده این بازی حساس کند. 

 

با وجود آنکه در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر پیوستن کاوه رضایی به یک تیم چینی وجود داشت، این مهاجم برنامه ای برای ترک استقلال نداشت بلکه از رفتار مدیران باشگاه دلخور شده بود و حالا با حل شدن مشکلات از امروز خود را برای حضوری قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده خواهد کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر