کد خبر: 118418
A

در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی تیم ملی آلمان توانست چهار بر صفر مقدونیه شمالی را شکست دهد. در این دیدار تیمو ورنر (دو بار)، کای هاورتز و جمال موسیالا گلزنی کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی تیم ملی آلمان توانست چهار بر صفر مقدونیه شمالی را شکست دهد. در این دیدار تیمو ورنر (دو بار)، کای هاورتز و جمال موسیالا گلزنی کردند.

 

 

 

در دیگر دیدار این گروه، رومانی با یک گل ارمنستان را شکست داد تا ژرمن‌ها بعد از قطر میزبان به عنوان اولین تیم راهی جام جهانی ۲۰۲۲ شوند.

 

از این گروه ایسلند چهار بر صفر لیختن اشتاین را برد.

 

در دیگر گروه کرواسی، نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ برابر اسلواکی به تساوی دو بر دو رسید و به این ترتیب حذف تیم اسلواکی قطعی شد. روسیه نیز ۲ بر یک اسلونی را شکست داد.

 

تیم ملی فوتبال هلند با ۶ گل جبل الطارق را شکست داد. در این دیدار ممفیس دپای دو بار، فان دایک، دامفرایس، مالن و دانجوما گلزنی کردند.

 

ترکیه نیز ۲ بر یک لتونی را از پیش‌رو برداشت و نروژ با دو گل مونته‌نگرو را برد.

 

فلیک رکورد یواخیم لوو را تکرار کرد


فلیک بعد از یواخیم لوو دومین مربی تاریخ فوتبال آلمان است که توانسته در ۵ بازی ابتدایی که هدایت تیم را برعهده می گیرد به پیروزی دست پیدا کند.

 

فلیک اگر بتواند در دیدار بعدی هم تیمش را پیروز از میدان خارج کند بهترین شروع را در تاریخ فوتبال آلمان به نام خود ثبت خواهد کرد.

 

ژرمن ها با پیروزی که در دیدار برابر مقدونیه به دست آوردند ۲۱ امتیازی شدند تا دو هفته قبل از پایان بازی های انتخابی صعودشان به جام جهانی قطعی شود./ ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر