کد خبر: 12010
A

رئیس فدراسیون گلف با وزیر ورزش و جوانان نشستی را برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، کیکاوس سعیدی، رئیس فدراسیون گلف نشستی را با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار کرد.

ابتدا سعیدی به تشریح وضع موجود فدراسیون گلف، موفقیت‌های کسب شده، پتانسیل‌های موجود و مشکلات این ورزش پرداخت.

در ادامه سلطانی‌فر ضمن بیان این مطلب که گلف، ورزشی برای تمام سنین 8 تا 80 سال است و افراد با هر سنی می‌توانند به این ورزش بپردازند، افزود: این قابلیت که این رشته را می‌توان به تمامی رده‌های سنی تعمیم داد از خصوصیات منحصربه‌فرد این ورزش است، به ویژه اینکه بانوان با پوشش اسلامی می‌توانند در عرصه‌های بین‌المللی این رشته رقابت کنند و تلاش فدراسیون در ارتقای رنکینگ جهانی تلاش ارزشمندی است.

وی از اقبال بسیار بالای گلف در دنیا و در میان سایر کشورها به عنوان ورزشی دیپلماتیک یاد و جایگاه آن بین مجامع بین‌المللی را ویژه توصیف کرد.

در ادامه سعیدی، رئیس فدراسیون گلف، گزارش مکتوب و مصوری از موقعیت زیرساختی و فعالیت 23 استان تحت پوشش فدراسیون و همچنین فعالیت 4 انجمن مینی‌گلف، وودبال، بهکاپ و کروکت ارائه و چشم‌انداز این رشته را کسب سهمیه انتخابی المپیک 2020 توکیو توصیف کرد.

در ادامه سلطانی‌فر با نگاه مثبت به ورزش گلف اعلام کرد که امیدواریم شاهد دستاوردها و موفقیت بیشتر این رشته زیبا در کشور باشیم.

در پایان این دیدار سعیدی ضمن تشکر از نگاه مثبت مقام عالی وزارت نسبت به این فدراسیون و رشته مفرح گلف اظهار داشن: با حضور ثمربخش سلطانی‌فر در مسند وزارت ورزش و جوانان، افق روشنی برای این رشته می‌بینیم و حضور او موجب دلگرمی فعالان این رشته شده که امیدواریم بتوانیم از فضای به وجود آمده نهایت بهره را در راه پیشبرد اهداف گلف کشور ببریم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر