کد خبر: 12076
A

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تجدیدنظرخواهی از مبلغ جریمه نقدی تابع تصمیم کمیته استیناف است که آن مرجع تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، اسماعیلحسن زاده  درباره تجدید نظر خواهی  علی دایی و وکلای وی از رای دو جلسه محرومیت و جریمه نقدی اظهار داشت: باید بگویم که اولا جریمه نقدی قابل اعتراض بوده است که پرونده در این خصوص به کمیته استیناف ارسال شد.

وی در ادامه بیان کرد: و اما در خصوص محرومیت چون دوجلسه محرویمت وی قطعی بوده حکم در حال اجرا است و فقط به حکم قطعی می توان تجدید نظرخواهی ویژه کرد آن هم در زمانی که دلایل و مدارکی جدیدی بدست آید که در این زمینه وکلای علی دایی در خواست تجدیدنظرخواهی ویژه کرده اند که توسط رئیس فدراسیون به کمیته انضباطی ارجاع شد.

حسن زاده در ادامه بیان کرد: در کمیته انضباطی موضوع بررسی شد و چون دلایل و مدارک جدیدی که منتهی به نقض رای محرومیت باشد، پیدا نشد و با توجه به اینکه گزارش داور و ناظر فدراسیون درخصوص حوادث مسابقه و نیز انعکاس رسانه ای آن بسیار واضح و روشن بود. بر همین اساس تجدید نظرخواهی ویژه مورد پذیرش قرار نگرفت و مسلما اگر تجدیدنظرخواهی ویژه مورد پذیرش قرار می گرفت به نحوی که محرومیت وی کم می شد، حتما به سازمان لیگ ابلاغ می کردیم تا اجازه شرکت علی دایی در مسابقه را صادر کنند ولی تجدیدنظرخواهی به دلایل اعلام شده رد شد و علی دایی کماکان محروم است.

رئیس کمیته انضباطی گفت: البته تجدیدنظرخواهی از مبلغ جریمه نقدی تابع تصمیم کمیته استیناف است که آن مرجع تصمیم نهایی را خواهد گرفت. ضمن اینکه اظهارات وکلای علی دایی مبنی بر اینکه هر وقت مراجعه می کنند، نمی توانند اعضای کمیته انضباطی را ملاقات کنند منطقی نیست. چون ارسال اعتراض یا تسلیم آن به دفتر کمیته انضباطی یک امر دفتری است که با یک مراجعه انجام می شود و همکاران اداری ما در تمام ساعات ادارای در آنجا هستند و این انتظار که هر وقت وکلای علی دایی یا هر کس دیگری به کمیته انضباطی مراجعه کردند حتما بنده یا همکاران قضایی کمیته را ببینند، توقع منطقی نیست. همانطوری که سایر افرادی که هم نامه ای داشته باشند تحویل دفتر داده و منتظر پاسخ می مانند.

وی در پایان اظهار داشت: همه اهالی فوتبال برای ما محترم هستند و افراد هیچ فرقی با یکدیگر ندارند ما فقط به وظایفمان عمل می کنیم. 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر