کد خبر: 12411
A
آخرین تمرین سرخپوشان پیش از دیدار با گسترش‌فولاد

پرسپولیس آخرین تمرین خود پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز را پس از صحبت‌های سرمربی و تاکید بر حساسیت بازی و نیاز به تمرکز بالا برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از سایت پرسپولیس، تمرین امروز سرخپوشان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ از ساعت 11:255 دقیقه آغاز شد. سرمربی در صحبت‌های خود بار دیگر بر حساسیت بالای بازی و اهمیت کسب حداکثر امتیازات در این مقطع از بازیکنان خواست با نهایت تمرکز برای بازی، آماده شده و در آن حضور یابند.

تمرین با گرم کردن آغاز شد، در حالی که محسن ربیع‌خواه نیز برنامه دویدن را در دستور کار داشت. بخش بعدی تمرین، فوتبال گل کوچک در نیمی از زمین بود که کریم باقری هم در آن حضور داشت و در این مرحله دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

پس از بازی فوتبال، کارهای ترکیبی بر تمرین دفاع و حمله در دستور کار بود. حرکت از کناره‌ها و عمق، سانتر و شوت‌زنی و دیگر برنامه‌های مورد نظر کادر فنی در این بخش از تمرین مرور شد.

پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان تمرین روی ضربات شروع مجدد بود. ضمن آنکه محسن مسلمان با توجه به سه اخطاره بودن و عدم حضور در این دیدار، دوهای سرعتی را زیر نظر استیلینوویچ انجام داد. سرخپوشان در خاتمه تمرین، راهی هتل ارم محل اردوی خود شدند.

پرسپولیس فردا (دوشنبه) از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادی میزبان تیم گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر