کد خبر: 130367
A

محسن بنگر،کاپیتان سابق پرسپولیس از مهدی قایدی و همسرش به علت کلاهبرداری ساختمانی،شکایت کرد و حکم جلب این لژیونر پرحاشیه صادر شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محسن بنگر مدافع سابق تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران که این روزها درگیر یک پرونده کلاهبرداری ساختمانی شده است، پس از شکایت به مراجع قضایی حکم جلب یک بازیکن سابق استقلال و همسرش را گرفت. گفته می‌شود نام یک بازیگر خانم نیز در بین متهمان وجود دارد. 

محسن بنگر، پیشکسوت فوتبال چند وقتی است که درگیر یک پرونده کلاه برداری شده است و با شکایت از افرادی که در این ماجرا حضور داشتند برایشان حکم جلب گرفته و این نفرات به دادگاه احضار شدند.

در میان نفراتی که مورد شکایت در این پرونده قرار گرفتند، نام یک بازیگر خانم، فوتبالیست سابق تیم استقلال و چند چهره مشهور دیگر وجود دارد که با شکایت بنگر ابلاغیه احضار به دادگاه به دستشان رسیده است.

ماجرا از آن قرار است که این نفرات با همکاری یک شرکت ساخت و ساز املاک در مناطق شمالی کشور تبلیغات گسترده‌ای در صفحات شخصی خود انجام داده تا در سود مالی آن با صاحب این پروژه شریک شوند و به واسطه این تبلیغات چند نفر از جمله محسن بنگر در این پروژه سرمایه‌گذاری کردند ولی بعد از مدتی متوجه شدند ماجرای ساخت و ساز کلاه برداری بوده و مبلغ زیادی به این واسطه از دست داده است.

این پرونده به جز بنگر چند شاکی دیگر هم دارد که مبالغ میلیاردی طلب دارند و حالا دادگاه برای این نفرات ابلاغیه صادر کرده تا در دادگاه حضور پیدا کنند.

photo_2022-04-16_19-47-46

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر