کد خبر: 132951
A

عادل فردوسی‌پور این روزها با اولین مصاحبه جدید فوتبالی‌اش با علی دایی حسابی سر زبان‌ها افتاده اما این تازه شروع قصه جدید اوست.

به گزارش دیده بان ایران؛ بازگشت عادل فردوسی‌پور به تلویزیون ایران حالا دیگر یک مطالبه تقریبا عمومی‌ است و رئیس جدید صداوسیما هر جایی مقابل مردم قرار می‌گیرد باید به پرسشی درباره او پاسخ دهد. او آخرین‌بار در جمع دانشجویان شریف گفت: «همه فکر می‌کنند بازگشت عادل تنها به امضای طلایی من بستگی دارد اما مسئله به همین سادگی‌ها هم نیست!»

فردوسی‌پور پیش از این قصد داشت برنامه جدیدش را به صورت یک برنامه ترکیبی هفتگی مثل ۹۰ برای پخش از پلتفرم‌های اینترنتی بسازد که با سد ساترا از این تصمیم منصرف شد اما حالا در رویکرد جدید با ساخت پلتفرم‌های اختصاصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی قصد دارد جلوی دوربین بودن و کار ورزشی ساختن را دوباره از سر بگیرد.

اتفاقی که پس از ۹۰ تقریبا از او سلب شده بود. عادل ۱۲۰ را می‌ساخت اما اجازه بودن جلوی دوربین را نداشت. او به شکلی اجازه داشتن آنتن زنده را هم نداشت و شاید ندارد اما حالا تصمیم دارد خودش محور مصاحبه‌هایی باشد که می‌گیرد. از ستاره‌های بزرگ فوتبال دنیا تا چهره‌هایی که مصاحبه‌های‌شان و شنیدن قصه‌های ورزشی‌شان را دوست دارید.

داستانی که با علی دایی آغاز شده و به زودی با چهره‌های جذاب دیگری ادامه می‌یابد . چهره‌هایی که قصه‌هایی برای شنیدن دارند. از سعید معروف تا فرهاد مجیدی و شاید دوباره علی کریمی و علی پروین.

عادل تصمیم گرفته کاری را ادامه دهد که دوست دارد و مردم هم انجامش توسط او را دوست دارند.

 
منبع: خبرورزشی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر