کد خبر: 133399
A

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در یک قدمی سرمربیگری آبی‌پوشان پایتخت قرار دارد.

به گزارش دیده بان ایران؛ پس از جدایی قطعی فرهاد مجیدی از جمع آبی‌پوشان پایتخت و موافقت مدیران باشگاه استقلال با تصمیم این مربی، اسامی مختلفی به عنوان گزینه‌های داخلی و خارجی هدایت آبی‌پوشان مطرح شدند.

مهم‌ترین گزینه خارجی استقلال آندره‌آ استراماچونی بود که وکلای این مربی ایتالیایی موضع اول خود را حل‌وفصل کردن مطالبات پیشین استراماچونی قلمداد کردند که این مساله کار را برای مدیران استقلال برای توافق با این مربی ایتالیایی سخت کرد.

پس از استراماچونی، اولویت اول استقلال به عنوان گزینه داخلی، جواد نکونام سرمربی فصل پیش فولاد خوزستان بود که با توجه به حضور او در امارات مذاکرات مختلفی با این مربی انجام شد.

طبق پیگیری‌ها جواد نکونام در حال حاضر نزدیک‌ترین فرد برای هدایت استقلال است و در صورت نهایی شدن حضور او در استقلال، یک دستیار خارجی در کنار او در نیمکت آبی‌ها حضور خواهد داشت که احتمال می‌رود فردی غیر از گابریله پین باشد.

با توجه به شرایطی که میان گزینه‌های مدنظر مدیران استقلال رخ داده است، به نظر می‌رسد اگر میان باشگاه استقلال و فولاد توافقات نهایی بر سر انتقال جواد نکونام به جمع آبی‌ها صورت بگیرد، این مربی به عنوان مربی فصل آینده استقلال معرفی خواهد شد.

منبع: خبرورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر