کد خبر: 133798
A

درحالی که بعد از ۴ ماه قرار بود روز سه‌شنبه تیم ملی زنان به هدایت مریم ایراندوست در کمپ تیم‌های ملی اردو برپا کند، سرمربی تیم‌ملی زنان طی یک پست اینستاگرامی خبر خداحافظی خود را اعلام کرد. وی نوشت: دوستان این متن خداحافظی من از بازیکنانم و هواداران هست در واقع من از تیم ملی خداحافظی نکردم و دیروز هم فدراسیون بودم برای رتق و فتق امور، اما گویا امروز اینطور صلاح دانستند که من نباشم!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرمربی تیم‌ ملی فوتبال زنان طی یک پست اینستاگرامی غیر منتظره خبر خداحافظی‌اش را منتشر کرد.

درحالی که بعد از ۴ ماه قرار بود روز سه‌شنبه تیم ملی زنان به هدایت مریم ایراندوست در کمپ تیم‌های ملی اردو برپا کند، سرمربی تیم‌ملی زنان طی یک پست اینستاگرامی خبر خداحافظی‌ خود را اعلام کرد.

لازم به ذکر است که قرارداد مریم ایراندوست با فدراسیون فوتبال در اسفند سال ۱۴۰۰ به پایان رسیده بود و این مربی با توجه به مشکلات این فدراسیون بدون عقد قرارداد هدایت تیم ملی فوتبال زنان را بر عهده داشت.

در این پست اینستاگرامی آمده است:

از تمام عزیزانی که در یکسال گذشته کنار من بودند و همواره مرا حمایت کردند سپاسگزارم

خوشحالم فوتبال زنان هواداران میلیونی خود را پیدا کرد و از این به بعد مریم ایراندوست های زیادی هستند که سکوت نمیکنند.

با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات پیش رو

فعلا مجبورم خداحافظی کنم و بخاطر موفقیت دختران ایران سکوت !

اما در آینده حرفهای زیادی برای گفتن دارم!

***

ایراندوست پس از انتشار این پست اما به دلایلی یک پیوست هم بعد از تحریر برای آن در نظر گرفت و نوشت:

دوستان این متن خداحافظی من از بازیکنانم و هواداران هست در واقع من از تیم ملی خداحافظی نکردم و دیروز هم فدراسیون بودم برای رتق و فتق امور اما گویا امروز اینطور صلاح دانستند که من نباشم!

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر