کد خبر: 13391
A

شنیده می‌شود هافبک تیم فوتبال استقلال تا حدودی این موضوع را پذیرفته که نمی‌تواند برای استقلال بازی کند و به همین دلیل شاید به پرسپولیس بپیوندد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در حالی که تنها یک روز تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات نیم‌فصل باقی مانده، صحبت‌هایی جدی مبنی بر حضور هافبک تیم فوتبال استقلال در پرسپولیس شنیده می‌شود.

روزبه چشمی پیشنهادی از باشگاه سرخ‌پوش پایتخت دریافت کرده و با توجه به محرومیت باشگاه استقلال از فعالیت در پنجره نقل‌وانتقالات، احتمال پرسپولیسی شدن هافبک دفاعی آبی‌پوشان افزایش پیدا کرده است.

چشمی از طریق مدیر برنامه‌های خود متوجه شد از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد همکاری دریافت کرده است. البته او همچنان دوران مصدومیتش را پشت سر می‌گذارد و هنوز به شرایط بازی نرسیده است.

جالب اینکه شنیده می‌شود او نمی‌داند چطور با این شرایط چطور کنار بیاید. با این حال چشمی تا حدودی این موضوع را پذیرفته که نمی‌تواند برای استقلال بازی کند و به همین دلیل شنیده می‌شود شاید به پرسپولیس بپیوندد.

چشمی پیشنهاد دیگری هم از یک باشگاه تهرانی لیگ برتر دارد. شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره طولانی‌مدت با مدیر برنامه‌های این بازیکن توافق کرد روز پنجشنبه که آخرین روز نقل و انتقالات است، قرارداد او را به صورت رسمی ثبت کند. با این حال چشمی هنوز پاسخ نهایی را نداده است. هافبک آبی‌پوشان خود را یک استقلالی می‌داند و به همین دلیل برای پذیرفتن پیشنهاد پرسپولیس تردید دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر