کد خبر: 13443
A

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: الان 5 تیم آسیایی می‌توانند در جام‌جهانی حضور پیدا کنند و اگر ایران جزو این 5 تیم نباشد، خاک بر سرمان است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، ابراهیم قاسم‌پور در خصوص واکنش‌های کی‌روش بعد از جلسه شب گذشته با رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اظهار داشت: کی‌روش بعد از درگیری با برانکو و اخراج بازیکنان به دنبال بهانه می‌گردد تا اگر به جام‌جهانی راه پیدا کرد بگوید شق‌القمر کرده است.

وی ادامه داد: الان 5 تیم آسیایی می‌توانند در جام‌جهانی حضور پیدا کنند و اگر ایران جزو این 5 تیم نباشد، خاک بر سرمان است! کی‌روش کار بزرگی نمی‌کند اگر تیم فوتبال کشورمان را به جام‌جهانی ببرد. کی‌روش این بهانه‌گیری‌ها را می‌کند تا اگر در نتیجه گرفتن موفق نبود تقصیر را گردن افراد دیگر بیاندازد.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد توافق فدراسیون فوتبال با استعفای کی‌روش تاکید کرد: شرایط برای رفتن سرمربی فوتبال ایران مساعد نیست. کی‌روش کاری می‌کند که اخراجش کنند ولی می‌داند اگر برود، فدراسیون دستش در حنا می‌ماند.

قاسم‌پور ادامه داد: کی‌روش خیلی خوب می‌داند که دارد چکار می‌کند و به نظر من چون ما در کوران مسابقات هستیم فدراسیون نمی‌تواند با این استعفا موافقت کند. اگر مربی دیگری هدایت تیم ملی را به عهده بگیرد یک پروسه طولانی برای تطبیق پیدا کردن بازیکنان و شرایط جوی با مربی انجام می‌شود.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: فوتبال ایران با مربی ایرانی هم نتیجه گرفته است، ما خیلی لی‌لی به لالای کی‌روش گذاشتیم.
 
منبع: میزان
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر