کد خبر: 138527
A

درددل های کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان: تاج به فوتبال زنان اهمیت دهد

سارا ظهرابی‌نیا کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان می‌گوید: توقع ما این است تا رئیس فدراسیون فوتبال بانوان را ببیند و فوتبالی تصمیم بگیرند و همه جوانب را در نظر داشته باشند.

درددل های کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان: تاج به فوتبال زنان اهمیت دهد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سارا ظهرابی‌نیا کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال و انتخاب مهدی تاج به عنوان ریاست این فدراسیون، اظهار داشت: فدراسیون از روز قبل از انتخابات بلیت پرواز را از اهواز به تهران برای من تهیه کرد اما خبر لغو مجمع انتخاباتی همه ما را شوکه کرد. دوباره نیمه‌های شب عنوان کردند که انتخابات برگزار می‌شود.

وی افزود: طبیعتا هر فردی که تحقیق کرده بود و بنا به اطلاعات و دانسته‌های خود به کاندید مورد نظر رای داد. باید از میرشاد ماجدی برای زحماتی که کشید تشکر کنم و به مهدی تاج نیز تبریک می‌گویم و امیدوارم روزهای خوبی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان با اشاره به اینکه روند برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال خوب بود، گفت: تنها توقع ما این است تا رئیس فدراسیون فوتبال بانوان را ببیند و فوتبالی تصمیم بگیرند و همه جوانب را در نظر داشته باشند.

وی یادآور شد: توقع داریم تا از باشگاه‌ها به صورت جدی حمایت شود تا در هر فصل از لیگ برتر یک تیم به دلیل مشکلات مالی انصراف ندهد. این موضوع جلوه قشنگی ندارد و امیدوارم رئیس جدید فدراسیون به فکر باشگاه‌ها باشد و از آنها حمایت کند.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر