کد خبر: 138735
A

پیشکسوت فوتبال: «کیروش» مربی شود، فدراسیون را به آتش می‌کشم!/ ساپینتو دلقک است

حسن روشن پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص احتمال بازگشت کیروش به ایران گفت: اگر کی‌روش را بیاورند من فدراسیون را آتش می‌زنم! البته اسکوچیچ هم واقعا در حد تیم ملی ما نیست.

پیشکسوت فوتبال: «کیروش» مربی شود، فدراسیون را به آتش می‌کشم!/ ساپینتو دلقک است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ تصمیمات ریکاردو ساپینتو در چند هفته اخیر مورد انتقاد پیشکسوتان استقلال قرار گرفته است. حسن روشن، پیشکسوت استقلال با انتقاد از او گفت: «من خیلی به شرایط استقلال امیدوار نیستم. به نظرم ساپینتو بیشتر از سرمربی یک دلقک است و حس می‌کنم خود آجورلو این تا حدی فهمیده باشد. این چند روز پیش که برای مراسم رونمایی از جام جهانی رفته بودیم ، او ردیف پشت سر ما نشسته بود و رفتارهایش اصلا به یک سرمربی نمی خورد. او مدام در حال یک سری واکنش های عجیب و ژست بود. من به استقلال با او امیدوار نیستم. قهرمانی که اصلا ، من حتی به نتایج خوب هم امید ندارم. البته خدا کند ما اشتباه کنیم اما به نظرم ساپینتو مهره‌ای نیست که به این پیچ بخورد. او تیم را هم خودش نبسته و اگر نتیجه نگیرد می‌تواند بگوید کار من نبوده است!»

روشن با انتقادات از بازیکنان تیم هم گفت:« من اصلا این تیم را نمی شناسم. به نظرم بازیکنانش در قواره قهرمانی استقلال نیستند و تیم نسبت به پارسال بهتر نشده است.»

روشن که از منتقدان کارلوس کی‌روش بود، در خصوص بازگشت او گفت:« اگر کی‌روش را بیاورند من فدراسیون را آتش می‌زنم! البته اسکوچیچ هم واقعا در حد تیم ملی ما نیست ولی تا اینجا همه چیز دست به دست هم داده و نتیجه گرفته است. خب کسی که به ایران می‌آید می‌خواهد اینجا معروف شود و به جاهای دیگر برود. ما سابقه کار با بهترین مربیان دنیا مثل رایکوف و اوفارل را داریم. آن‌ها وقتی می‌خواستند بروند، تیم خوب تحویل می‌دادند. الآن ما برای جام جهانی ۱۴ لژیونر داریم و واقعا ترکیب‌مان خوب است.»

منبع: خبر ورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر