کد خبر: 138948
A

دردسر جدید برای همسر سابق شکیرا/ پیکه با خانواده نامزد جدید خود اختلاف دارد

پیکه ۳۵ ساله پس از جدایی از شکیرا با دختری ۲۳ ساله به نام چیا در رابطه است و همین ارتباط موجب دردسر جدید برای او شده است.

دردسر جدید برای همسر سابق شکیرا/ پیکه با خانواده نامزد جدید خود اختلاف دارد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ والدین چیا از اخبار پیرامون رابطه پیکه با دخترشان خوشنود نیستند و تصمیم گرفته‌اند خود را معرفی نکنند و از همه می‌خواهند تا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارند.

جرارد پیکه با دختری بسیار جوانتر از خود در ارتباط است و والدین دختر از حواشی پیش آمده ناراحت هستند.

نام جرارد پیکه از زمان جدایی از شکیرا در ماه ژوئن، هنوز از تیتر اخبار خارج نشده است. ابتدا به دلیل پایان رابطه ۱۲ ساله از ستاره کلمبیایی، و اکنون به دلیل موقعیتش در بارسلونا و همچنین این واقعیت که نامزد جدیدش «کلارا چیا مارتی» بسیار جوانتر از خودش است.

پیکه ۳۵ ساله پس از جدایی از شکیرا با دختری ۲۳ ساله در رابطه است. برای همه خیلی تعجب‌آور بود که پیکه با وجود جدایی پر سر و صدایش از شکیرا با چه سرعتی وارد رابطه جدیدش شده و آن را به همه اعلام کرده است.

حالا برخی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که والدین چیا از اخبار پیرامون رابطه پیکه با دخترشان خوشنود نیستند و تصمیم گرفته‌اند خود را معرفی نکنند و از همه می‌خواهند تا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارند. آن‌ها از اینکه این رابطه دائماً خبرساز می‌شود و ممکن است آرامش خانواده را مختل کند ناراحت هستند.

مادر چیا کارمند اداری است و پدرش صاحب یک شرکت حقوقی است و از طرفداران پیکه است و باور دارد که او رئیس بعدی بارسلونا خواهد شد.

منبع: خبر ورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر