کد خبر: 138983
A

فدراسیون فوتبال در نظر دارد بعد از مسابقات جام جهانی و پیش از حضور در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا، جواد نکونام را به عنوان سرمربی و کارلوس کی‌روش را به عنوان مدیر فنی تیم ملی انتخاب کند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فدراسیون فوتبال در نظر دارد بعد از مسابقات جام جهانی و پیش از حضور در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا، جواد نکونام را به عنوان سرمربی و کارلوس کی‌روش را به عنوان مدیر فنی تیم ملی انتخاب کند.

بعد از معرفی کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نام جواد نکونام به عنوان یکی از گزینه‌های دستیاری او در این تیم مطرح شد.

نکونام که سابقه کاپیتانی و حتی دستیاری در تیم ملی ایران در دوران کی روش را دارد، این فصل سرمربی تیم فولاد خوزستان است با این حال این باشگاه تاکنون با جدایی این مربی مخالفت کرده است.

مشکل حضور نکونام در تیم ملی احتمالاً برطرف می‌شود، ولی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز خود خبری مهم و جدید را اعلام کرد.

وی گفت: در قرارداد فعلی ما با آقای کی روش، ایشان الان سرمربی ما در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا نیست. شاید از کی روش در جام ملت‌ها به عنوان مدیر فنی استفاده کنیم و از نکونام به عنوان سرمربی. صحبتش را داشتیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: البته برای نکونام همچنان در حال رایزنی هستیم تا اتفاقی رخ بدهد. اگر فردا خبری شنیدید که نکونام به تیم ملی نمی‌آید تعجب نکنید، ولی ان شاءالله مشکل حل می‌شود.

مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۳ بعد از جام جهانی قطر و در زمستان امسال برگزار می‌شود؛ هنوز میزبان جدید این رقابت‌ها بعد از انصراف کشور چین مشخص نشده است.

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر