کد خبر: 14065
A

دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان در حالی از فردا آغاز می‌شود که بانک سرمایه با جذب چند بازیکن به دنبال حضور پرقدرت در نیم‌‌فصل دوم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان از فردا (پنجشنبه) با حضور ٦ تیم آغاز می‌شود. با توجه به انحلال تیم پارسه، برنامه‌ریزی‌های لیگ کمی تغییر کرد و به این ترتیب در بازی‌های فردا بانک سرمایه به مصاف تیم سایپا می‌رود. نارنجی‌پوشان سایپا دور رفت نیز بازی خود را به سرمایه واگذار کرده بودند.

اما سرمایه با جذب بازیکنانی همچون فرنوش شیخی، مهسا صابری با قدرت بیشتری به مصاف رقبا می‌رود. شیخی یکی از بازیکنان تاثیر گذار تیم پارسه بود که پس از انحلال این تیم به سرمایه پیوست.

میترا شعبانیان برای پر کردن جای خالی مائده برهانی در تیم سرمایه از بازیکن برزیلی در نیم فصل دوم استفاده می‌کند.

اما در سوی دیگر بازی‌های لیگ تیم صدرنشین دور رفت (ذوب آهن) به مصاف دانشگاه آزاد می‌رود. ذوبی‌ها در دور رفت بدون باخت بازی‌های خود را پشت سر گذاشتند.

تیم دانشگاه در شرایطی فردا به میدان می‌آید که بازیکن تاثیرگذار خود زینب گیوه را در اختیار ندارد.

دو تیم پارس شیراز و شهرداری تبریز نیز در سرمای شهر تبریز به مصاف هم می‌روند.

در پایان دور رفت، تیم ذوب‌آهن عنوان نخست را در لیگ به دست آورد. بانک سرمایه در جایگاه دوم قرار گرفت. تیم دانسگاه آزاد نیز در رده سوم ایستاد. تیم‌های سایپا، پارسه، پارس شیراز و شهرداری تبریز نیز به ترتیب در جایگاه چهارم تا هفتم قرار گرفتند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر