کد خبر: 141534
A

زمان نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر مشخص شد

تصمیم داریم پس از پایان هفته پانزدهم بلافاصله نقل و انتقالات را آغاز کنیم. طبق آئین نامه حداکثر مدت باز بودن پنجره نیم فصل، ۲۸ روز است که باید برای لیگ داخلی خودمان آن را تنظیم و به فیفا اعلام کنیم.

زمان نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر مشخص شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سازمان لیگ فوتبال ایران تصمیم به بازکردن نقل و انتقالات زمستانی در هنگام برگزاری رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر دارد.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال تا پایان هفته یازدهم برگزار می‌شود و پس از آن به دلیل شروع رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ به مدت حداقل یک ماه تعطیل می‌شود.

سهیل مهدی درباره زمان شروع نقل و انتقالات نیم فصل جاری لیگ برتر گفت: در دوره برگزاری بازی‌های جام جهانی قطر چنین امکانی وجود ندارد. تصمیم داریم پس از پایان هفته پانزدهم بلافاصله نقل و انتقالات را آغاز کنیم. طبق آئین نامه حداکثر مدت باز بودن پنجره نیم فصل، ۲۸ روز است که باید برای لیگ داخلی خودمان آن را تنظیم و به فیفا اعلام کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: فکر می‌کنم نتوانیم ۲۸ روز را به باشگاه‌ها بدهیم، اما اکنون هر چه بگویم نمی‌تواند صحیح باشد. آنچه قطعی است قبل از پایان بازی‌های دور رفت، پنجره نقل و انتقالاتی باز نخواهد شد و با توجه به زمان محدودی که داریم در هنگام بازی‌ها این نقل و انتقالات طبق قوانین مندرج در ایین نامه انجام خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر