کد خبر: 141615
A

الناز رکابی خداحافظی کرد؟

عضو تیم ملی سنگنوردی ایران در پی حواشی آخرین مسابقه خود توضیح داد: درگیر پوشیدن کفش و مسائل فنی مسابقه شدم و حجابی که باید داشته باشم را سهوا رعایت نکردم. متاسفانه یکسری تندروی ها در این ماجرا اتفاق افتاد که الان می بینید بدون مشکل به ایران برگشتم و هیچ مشکلی هم ندارم.

الناز رکابی خداحافظی کرد؟

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ الناز رکابی عضو تیم ملی سنگنوردی ایران پس از بازگشت به ایران با ارائه توضیحاتی درباره اتفاق رخ‌داده در جریان مسابقات قهرمانی آسیا از مردم کشورمان عذرخواهی کرد.

 الناز رکابی در بازگشت به ایران با بیان این که هیچ مشکلی برایش ایجاد نشده است گفت: همانطور که قبلا هم گفته بودم به دلیل شرایط خاص مسابقه و فراخوانی که صورت گرفته بود در زمان برگزاری رقابتم سهوا دچار مشکل شدم.

وی ادامه داد: درگیر پوشیدن کفش و مسائل فنی مسابقه شدم و حجابی که باید داشته باشم را سهوا رعایت نکردم. متاسفانه یکسری تندروی ها در این ماجرا اتفاق افتاد که الان می بینید بدون مشکل به ایران برگشتم و هیچ مشکلی هم ندارم. 

رکابی در مورد این که عنوان شده بود ۲۴ ساعت است از این ورزشکاران خبری نیست گفت: این مسائل اصلا درست نبود و ما هیچ مشکلی نداشتیم و طبق برنامه به ایران برگشتیم.

این عضو تیم ملی سنگنوردی ایران در مورد احتمال خداحافظی اش از تیم ملی نیز گفت: هیچ خداحافظی در کار نیست و تا زمانی که بتوانم جلو بروم در خدمت تیم ملی خواهم بود.

منبع: خبر ورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر