کد خبر: 142143
A

خبر بد برای کیروش؛ جهانبخش مصدوم شد!

علیرضا جهانبخش کاپیتان کشورمان در بازی شب گذشته برابر اشتروم گراتس مصدوم شد تا پس از سردار آزمون حضور او نیز در جام جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

خبر بد برای کیروش؛ جهانبخش مصدوم شد!

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ بحران مصدومیت قبل از جام جهانی به معضلی بزرگ برای تیم های حاضر در این تورنمنت کمتر از یک ماه مانده به آغاز جام جهانی تبدیل شده است.

سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه لورکوزن دو هفته پیش مصدوم شد تا نگرانی ها در اردوی تیم ملی درباره رسیدن این بازیکن به تورنمنت بزرگ فوتبالی دوچندان شود.

اما بار دیگر ضربه ای به تیم کی روش وارد شد. فاینورد شب گذشته در رقابت های لیگ هلند به مصاف اشتورم گراتس رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی کشورمان در این بازی از ابتدا در ترکیب فاینورد حضور داشت ولی در دقیقه 60 بازی مجبور شد زمین بازی را ترک کرد.

سایت «فوتبال» هلند در این زمینه نوشت: علیرضا جهانبخش هافبک ملی پوش ایرانی در بازی فاینورد از ناحیه دست مصدوم شد و مجبور به ترک زمین شد. این بازیکن ایرانی در برخوردی که با دروازه بان رقیب داشت مصدوم شد.

مصدومیت کاپیتان تیم ملی ایران قبل از جام جهانی خبری نگران کننده برای تیم کی روش است و باید دید مصدومیت این بازیکن ایرانی به کجا می رسد.

منبع: خبرآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر