کد خبر: 142767
A

چیلول جام‌جهانی را از دست داد

امروز و پس از معاینات دقیق روی همسترینگ بن چیلول مشخص شد که او قادر به همراهی تیم ملی انگلیس در جام جهانی نخواهد بود.

 چیلول جام‌جهانی را از دست داد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امروز و پس از معاینات دقیق روی همسترینگ بن چیلول مشخص شد که او قادر به همراهی تیم ملی انگلیس در جام جهانی نخواهد بود.

مصدومیت چهارشنبه شب بن چیلول، مدافع چپ چلسی و تیم ملی انگلیس، مقابل دیناموزاگرب برای او به قیمت از دست رفتن جام جهانی تمام خواهد شد. او با عصا ورزشگاه را ترک کرد و امروز پس از اسکن روی ناحیه مصدوم او مشخص شده که جام جهانی را از دست خواهد داد. مصدومیت چیلول از ناحیه همسترینگ است و همانطور که پیش بینی شده بود، مشکلش جدی است.

در بیانیه رسمی باشگاه چلسی آمده است:«نتایج نشان می دهد که بن دچار مصدومیت مهمی شده و متأسفانه انتظار می رود این مدافع جام جهانی را از دست بدهد. بن اکنون یک برنامه ریکاوری را با بخش پزشکی باشگاه آغاز خواهد کرد.»

گراهام پاتر، مربی چلسی، در پایان بازی گفته بود:«در یک شب مثبت، مصدومیت چیلول ضربه سنگینی برای ما بود.»

هرچند بازی دادن به بیشتر بازیکنان ترکیب اصلی توسط پاتر با انتقاد شدید هواداران این تیم هم همراه بود؛ آنها معتقد بودند دلیلی وجود نداشت که پاتر در این بازی کم‌اهمیت، به ماونت، چیلول و کولیبالی بازی دهد.

چیلول در ابتدای فصل گذشته به دلیل مصدومیت رباط صلیبی ماه ها به دور از میادین ماند و اکنون مصدومیت جدید و از دست رفتن جام جهانی، ضربه سنگین دیگری برای او محسوب می شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر