کد خبر: 143990
A

کاپیتان ولز: تیم ملی ایران خطرناک است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز گفت: باعث افتخار من است که فردا می‌توانم بیشترین بازی ملی را برای کشورم ثبت کنم اما فردا فقط به پیروزی در بازی برابر ایران فکر می‌کنم.

کاپیتان ولز: تیم ملی ایران خطرناک است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ گرت بیل، کاپیتان ولز امروز در نشست خبری پیش از این مسابقه گفت: به موضوع مربوط به کاپیتانی و رکورد شکنی فکر نمی‌کنم. فقط به  بازی فکر می‌کنم. این اتفاق فردی برایم مهم است اما مهم‌تر این است که فردا بتوانیم پیروز میدان شویم.

کاپیتان ولز در پاسخ به این سئوال که به عنوان یک مهاجم بزرگ فکر می‌کند کسی از ایران مثل مهدی طارمی بتواند شبیه او موفق شود؟ گفت: اگر سئوال و ترجمه را درست متوجه شده باشم باید بگویم بازی بزرگ و مشکلی مقابل ایران خواهیم داشت. آنها مدافعان و مهاجمان خیلی خوبی دارند. ایران بازیکنان خطرناکی دارد. سعی می‌کنیم آنها را متوقف کنیم.

بیل درباره بازی برای ولز و عملکرد مقابل آمریکا گفت: این موضوع مهمی است که اتفاق بزرگی در بازی فردا رقم می‌خورد.

مهاجم تیم ملی ولز درباره شانس بردن این تیم تاکید کرد: ایران نتیجه مناسبی مقابل انگلیس نگرفت ولی اوضاع همواره تغییر می‌کند. فوتبال عملکرد عجیبی دارد و هر چیزی می‌تواند تغییر کند ما هم در بازی با آمریکا در نیمه اول خوب نبودیم. بازیکنان تیم ملی ایران خطرناک هستند و امیدوار هستم فردا برنده شویم.

منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر