کد خبر: 15402
A

کاپیتان تیم ملی در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به بدشانسی های تمام نشدنی در این سال کابوس وار ابراز امیدواری کرده زودتر از تصور به میادین بازگردد تا هم برای ولفسبورگ هم برای تیم ملی ایران بازی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، بعد از تمام اتفاقات تلخی که در باشگاه العربی افتاد و باعث شد تا اشکان دژاگه در اوج آمادگی از حضور در میادین بازبماند و تنها به صورت انفرادی تمرین و در بازی های ملی برای ایران به میدان برود حضور در آخرین روز نقل و انتقالات  زمستانی در باشگاه ولفسبورگ این امیدواری را نزد طرفداران این بازیکن زنده کرد که شاهد درخشش دوباره اشکان خواهند بود.

اما در روزهایی که کارشکنی قطری ها در صدور ITC مانع از حضور اشکان در ترکیب ولفسبورگ در بوندس لیگا شد یک بدشانسی دیگر هم یقه کاپیتان تیم ملی را گرفت تا حضور این بازیکن کلیدی در دو بازی حساس پیش روی ایران در مقدماتی جام جهانی 20188 در  هاله ای از ابهام قرار بگیرد.مصدومیتی که بنا به ادعای پزشکان باشگاه آلمانی بین سه تا چهار هفته "اشه" را از میادین دور نگه خواهد داشت.

 اگر قرار باشد اشکان چهار هفته از میادین دور باشد یعنی دقیقاً روز بازی با قطر بازمی‌گردد و می‌تواند تمریناتش را شروع کند. این اتفاق قطعاً برای کارلوس کی‌روش و تیم ملی خوب نخواهد بود. اشکان همیشه مقابل قطر فوق‌‌العاده خوب بازی می‌کند. در بازی رفت دو تیم، او یکی از بهترین بازیکنان زمین بود و عملکرد خوبی داشت.

اشکان اصلاً دوست ندارد بازی برگشت را هم از دست بدهد. دژاگه به نزدیکانش گفته میزان دوری‌‌اش از میادین کمتر از یک ماه خواهد بود و به همین دلیل تلاش می‌کند به هر شکل ممکن به بازی با قطر برسد. او گفته است: «می خواهم در این بازی باشم». کاپیتان تیم ملی در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به بدشانسی های تمام نشدنی در این سال کابوس وار ابراز امیدواری کرده زودتر از تصور به میادین بازگردد تا هم برای ولفسبورگ هم برای تیم ملی ایران بازی کند.

 دژاگه خیلی زود فیزیوتراپی‌‌اش را برای بازگشت به میادین آغاز کرده و امیدوار است زودتر از موعد و حداقل در روزهای پایانی اسفند به تمرینات بازگردد. صحبت اشکان بسیار امیدوار‌کننده بوده و به همین دلیل مسئولان تیم ملی هم بسیار امیدوارند این بازیکن به دیدار با قطر و چین برسد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر