کد خبر: 15861
A

رامین رضاییان از برانکو و هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

مدافع پرسپولیس که روز گذشته از اردوی این تیم اخراج شده بود، در اینستاگرام خود پستی منتشر کرد که در آن از برانکو و هواداران تیم عذرخواهی کرده است.
رضاییان در اینستاگرام نوشت: برای موضوع پیش آمده پیش از هر توضیحی از تک تک شما عذرخواهی می کنم. به خاطر علاقه ای که به این تیم و موفقیتش دارم، همیشه سعی می کنم در تمرینات با جدیت شرکت کنم. به خاطر فشار بالای تمرینات و نگرانی بازی ها فشار زیادی وجود دارد و گاهی بعضی رفتارها و واکنش ها به وجود می آید که شاید درست نباشد.
دیروز اتفاقی افتاد که باعث جر و بحث شد و مربی گفت از تمرین خارج شویم. منم از تمرین خارج شدم و به هتل رفتم. هیچ کس دوست ندارد برای تیم محبوبش بازی نکند و اگر اتفاقی افتاده صرفا به این خاطر بود که پیش از بازی مصدوم نشوم. نگرانی ام بابت بازی فردا باعث بروز چنین اتفاقی شد. از تک تک شما عذرخواهی می کنم. از آقای برانکو و باقری و دیگر اعضای فنی تیم هم عذرخواهی می کنم و بزرگی پرسپولیس آرزوی ماست. 
از همگی خواهش می کنم آنقدر زود قضاوت نکنند و این اولین واکنش من در دوران فوتبالی ام بود و کنترلم را از دست دادم. همیشه در زندگی تان اگر خواستید کاری کنید یا قضاوتی داشته باشید ابتدا خودتان را به جای طرف مقابل بگذارید. این تمام واقعیت ماجرا بود که گفتم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر