کد خبر: 15905
A

نهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول کبدی آقایان در منطقه دو با صعود تیم های تالش و لرستان در سالن شهید بابایی قزوین به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، نهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول کبدی آقایان در منطقه دو با حضور ۹ تیم طی روزهای ۶ لغایت ۹ اسفندماه در سالن شهید بابایی شهر قزوین برگزار شد.

 

۹ تیم شهرداری اقبالیه، ترک اسپرت تبریز، تالش، لرستان، دهیاری ماه فیروزان فارس، رویال کردستان، اردبیل، زنجان و مرکزی در دو گروه مرحله مقدماتی را برگزار کردند که در نهایت تیم های لرستان، تالش، زنجان و مرکزی با کسب عنوان های اول و دوم گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی ابتدا دو تیم زنجان و تالش مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت تالش موفق در یک بازی حساس و تماشایی با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ زنجان را شکست داده و به لیگ برتر راه پیدا کند.

دومین دیدار نیمه نهایی بین تیم های لرستان و مرکزی برگزار شد و تیم لرستان توانست با حساب ۳۸ بر ۳۰ از سد مرکزی عبور کند و به عنوان چهارمین و آخرین تیم از دسته اول به لیگ برتر صعود کند. پیش از این رقابت ها تیم های تهران و قم از منطقه یک جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده بودند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر