کد خبر: 17733
A

حواشی زنده بازی ایران و چین را در این گزارش بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران به نقل از ایلنا، دیدار تیم های ایران و چین در روز هفتم مسابقات مقدماتی جام جهانی در گروه یک قاره آسیا از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی با قضاوت داوران سنگاپوری آغاز خواهد شد. تیم ملی ایران پیش از این دیدار با 14 امتیاز صدرنشین گروه است و تیم ملی چین با 5 امتیاز در رده پنجم گروه قرار دارد با این وجود اما اتفاقی که این بازی را جذاب کرده، تقابل دو سرمربی نامدار دنیا یعنی کارلوس کی روش و مارچلو لیپی است.

با حاشیه‌های لحظه به لحظه و زنده این مسابقه همراه باشید:

 

13:00 - بیش از 15 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند که تعدادی از آنها برای فرار از  آفتاب بهاری تهران زیر سکوهای ورزشگاه پنهان شده اند.

 

13:10- ماموران نیروی انتظامی درهای جایگاه ویژه ورزشگاه را برای دقایقی باز کردند که با این  اتفاق هوادارانی که در دیگر جایگاه ها حضور داشتند برای حضور در این بخش از ورزشگاه به سمت درهای ورودی هجوم آوردند.

 

13:12- برخلاف بازی های داخلی در این دیدار با توجه به حضور ناظران بین المللی سخت  گیری های زیادی در ورزشگاه آزادی به وجود آمده و در کنار زمین اجازه حضور هیچ فرد اضافه ای را نمی دهند.

 

13:15 - بسیاری از هواداران ترجیح دادند تا بیرون ورزشگاه در فضای سبز مجموعه ورزشی  آزادی به استراحت بپردازند و در  دقایق منتهی به بازی در ورزشگاه حاضر شوند. به همین دلیل جمعیت چشمگیری در خارج از ورزشگاه آزادی حضور دارند.

 

13:16 - عکاسان چینی حاضر در ورزشگاه که خیلی زودتر از زمان مقرر خود را به ورزشگاه  رسانده اند، مشغول عکس  انداختن از ورزشگاه آزادی و هواداران تیم ملی ایران هستند.

 

13:19- با پایان اذان ظهر به وقت تهران و برگزاری مراسم نیایش، بلندگوهای ورزشگاه آزادی به  پخش سرودهای ملی پرداختند که این اتفاق با همراهی هواداران همراه شد.

 

13:32 - خبرنگاران چینی مانند عکاسان این کشور خیلی زود در جایگاه خبرنگاران حاضر شدند و در گفت و گو با خبرنگاران  ایرانی از حضور زودهنگام تماشاگران در ورزشگاه ابراز تعجیب کردند.

 

13:39- ورود تعداد معدودی از هواداران تیم ملی چین با واکنش هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان روبرو شد، آنها در این لحظه با در دست داشتن پرچم کشورشان پشت دروازه شمالی ورزشگاه قرار گرفتند.

 

13:45 – با بیشتر شدن هواداران حاضر در ورزشگاه، اولین موج مکزیکی در ورزشگاه آزادی شکل گرفت و حامیان تیم ملی در  این لحظه به شدت به تشویق تیم ملی پرداختند.

 

14:00 - نزدیک به 30 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند که بیشتر آنها در طبقه اول ورزشگاه آزادی نشسته اند.

 

14:01- یک جایگاه از ضلع شمالی ورزشگاه آژادی به هواداران چینی اختصاص داده شده که این هواداران نیز مانند ایرانی ها  با پرچم های کشور چین خیلی زود در ورزشگاه حاضر شده اند.

 

14:03 - هواداران تیم ملی چین بیرون از درهای ورزشگاه آزادی با حمل پرچم کشورشان در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه  به کری خواندن پرداختند و مدعی شدند که امروز می توانند با نتیجه دو بر صفر ایران را شکست دهند.

 

14:10- با درخواست بلندگوی ورزشگاه هواداران ایران با در دست داشتن پرچم های تیم ملی به تشویق ملی پوشان پرداختند که این اتفاق صحنه های زیبایی را در ورزشگاه آزادی خلق کرد.

 

14:12 - با افزایش تعداد هواداران، پشت گیت های ورزشگاه آزادی جمعیت بسیار زیادی صف کشیدند تا آزادی احتمالا یک روز  مملو از تماشاگر داشته باشد.

 

14:20 - با توجه به خالی بودن بخش زیادی از جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی تعدادی از هواداران قصد داشتند با بالا رفتن از فنس ها خود را به این بخش از ورزشگاه برسانند که با دخالت نیروی انتظامی صحنه های زشتی در ورزشگاه به وجود آمد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر