کد خبر: 18682
A

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی جهت اعزام به رقابتهای جام جهانی 2017 باهاما از سوی سرمربی تیم ملی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، نهمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی از 7 الی 17 اردیبهشت 96 در کشور باهاما برگزار می شود . به همین منظور آخرین اردوی تیم ملی ایران با حضور 12 بازیکن دعوت شده به تیم ملی از فردا (25 فروردین) در مرکز تیم های ملی (کمپ تیم های ملی) برگزار می شود که اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی میر شمسی، سرمربی تیم ملی به شرح زیر است:

محمد احمدزاده، امیرحسین اکبری، مصطفی کیانی، مسلم مسیگر، محمدعلی مختاری، حمید بهزادپور، سیدعلی ناظم، حسن عبدالهی، فرید بلوکباشی، پیمان حسینی،  محمد مرادی، و علی میرشکاری.

بر همین اساس ملی پوشان دعوت شده باید صبح فردا (جمعه) با حضور در هتل آزادی خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کنند. اعضای تیم ملی ایران پس از برگزاری اردوی 4 روزه ، در نهایت عصر روز سه شنبه (29 فروردین) تهران را به مقصد باهاما ترک می کنند.

گفتنی است، ملی پوشان کشورمان عصر فردا (جمعه) یک نوبت تمرینی دارند و سپس در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه دو نوبت تمرینی (صبح و عصر) و همچنین سه شنبه صبح یک نوبت تمرینی خواهند داشت.

لازم به ذکر است، قرعه کشی رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی باهاما برگزار و در نهایت برنامه زمانبندی رقابتها به شرح زیر است:

 

گروه A: باهاما- سوئیس- اکوادور- سنگال

گروه B: نیجریه- ایران- مکزیک- ایتالیا

گروه C: امارات- پرتغال- پاراگوئه- پاناما

گروه D: برزیل- تاهیتی- ژاپن-لهستان

 

27 آپریل(7 اردیبهشت)

ایران- مکزیک - ساعت 15:30 به وقت محلی

اکوادور- سنگال- ساعت 17:00به وقت محلی

نیجریه- ایتالیا- ساعت 18:30 به وقت محلی

باهاما- سوئیس - ساعت 20:00 به وقت محلی

 

28 آپریل(8 اردیبهشت)

ژاپن- لهستان- ساعت 15:30 به وقت محلی

پرتغال- پاناما- ساعت 17:00به وقت محلی

برزیل- تاهیتی- ساعت 18:30 به وقت محلی

امارات-پاراگوئه- ساعت 20:00 به وقت محلی

 

29 آپریل(9 اردیبهشت)

ایران- ایتالیا- ساعت 15:30 به وقت محلی

سوئیس- اکوادور- ساعت 17:00به وقت محلی

مکزیک- نیجریه- ساعت 18:30 به وقت محلی

سنگال- باهاما- ساعت 20:00 به وقت محلی

 

30 آپریل(10 اردیبهشت)

تاهیتی-ژاپن- ساعت 15:30 به وقت محلی

پاراگوئه- پرتغال- ساعت 17:00به وقت محلی

لهستان-برزیل-- ساعت 18:30 به وقت محلی

پاناما-امارات- ساعت 20:00 به وقت محلی

 

1 می(11 اردیبهشت)

ایتالیا- مکزیک- ساعت 15:30 به وقت محلی

سوئیس- سنگال- ساعت 17:00به وقت محلی

نیجریه- ایران- ساعت 18:30 به وقت محلی

باهاما- اکوادور- ساعت 20:00 به وقت محلی

 

2 می(12 اردیبهشت)

تاهیتی-لهستان- ساعت 15:30 به وقت محلی

پاراگوئه- پاناما- ساعت 17:00به وقت محلی

برزیل- ژاپن- ساعت 18:30 به وقت محلی

امارات- پرتغال- ساعت 20:00 به وقت محلی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر