کد خبر: 18992
A
خبری خوشحال کننده برای کی روش و طرفداران تیم ملی؛

کاپیتان تیم ملی ایران بعد از مدت های طولانی دوری از میادین از هفته آینده پا به توپ می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، فصل ناامید کننده اشکان دژآگه با مصدومیت او در تمرینات ولفسبورگ ادامه پیدا کرد تا بازگشت دوباره به بوندس لیگا هم نتوانست این بازیکن را از کابوسی که به آن گرفتار شده بوده نجات دهد.

اشکان که فصل را با تصمیمات عجیب باشگاه العربی آغاز کرد و بیشتر از نیم فصل بنا به تصمیم ماکان قطری بیرون از میادین ماند و تنها برای تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی به میدان رفت در آخرین روز نقل و انتقالات ژانویه در بهت و حیرت همگان به آلمان بازگشت تا دوباره پیراهن ولفسبورگ را برتن کند. 

تصمیمی که به مذاق قطری ها خوش نیامد و با دیر صادرکردن برگه ITC این بازیکن مانع حضور او در ترکیب شدند تا در ادامه بدشانسی ها دژاگه اواخر بهمن ماه با مصدومیتی سنگین مواجه و نزدیک به دو ماه حضور در میادین را از دست بدهد. در این بین غیبت کاپیتان تیم ملی در مصاف با قطر و چین بیشتر از گذشته نمود پیدا کرد تا بازوبند در این دو بازی به حاج صفی و شجاعی برسد.

از آلمان خبر می رسد کابوس های دژاگه در حال پایان است چون این بازیکن با تشخیص کادر پزشکی باشگاه ولفسبورگ از هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد تا در صورت صلاحدید کادر فنی از این هفته از رقابت های بوندس لیگا برای گرگ ها به میدان برود. خبری خوشحال کننده برای کی روش و طرفداران تیم ملی که می توانند کاپیتان خود را برای بازی حساس با ازبکستان در خردادماه در اختیار داشته باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر