کد خبر: 20945
A

به گفته سفیر ایران در آذربایجان تدابیر لازم برای رای گیری از اعضای کاروان بازی های کشورهای اسلامی که در باکو حضور دارند، اندیشیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، جواد جهانگیرزاده که امروز سه شنبه برای تماشای رقابت های دو ومیدانی بازی های کشورهای اسلامی به ورزشگاه المپیک باکو آمده بود، در مورد تمهیدات اندیشیده شده برای رای گیری از اعضای کاروان ورزش ایران در روز انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد.

وی گفت: به دنبال این بودیم تا بتوانیم صندوق رای گیری در دهکده ورزشکاران مستقر کنیم اما نتوانستیم در این مورد به نتیجه و جمع بندی برسیم.

سفیر ایران در آذربایجان تصریح کرد: طی صحبت ها و رایزنی های انجام شده به این جمع بندی رسیدیم که ورزشکاران و دیگر اعضای کاروان ایران برای رای گیری به محل ساختمان شماره ٢ سفارت که محل رای گیری از دیگر ایرانی های باکو است، بیایند.

جهانگیرزاده تاکید کرد: قرار است هر دو ساعت یکبار یک دستگاه اتوبوس از محل دهکده به سمت ساختمان شماره ٢ سفارت ایران حرکت داشته باشد تا اعضای کاروان ایران با استفاده از آن به محل رای گیری بیایند.

سفیر ایران در آذربایجان همچنین در مورد زمان آغاز و اتمام رای گیری برای اعضای کاروان ایران در باکو گفت: زمان انتخابات در باکو طبق مصوبه ستاد انتخابات و همزمان با ایران از ٨ صبح آغاز می شود و تا زمانی ادامه خواهد داشت که رای گیری در ایران انجام می شود.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر