کد خبر: 21479
A

چزاره پراندلی گفته در دورانی که مربی تیم ملی ایتالیا بود، پیشنهادی بسیار عالی از ناپولی دریافت کرد اما ترجیح داد که به تعهدش به تیم ملی پایبند بماند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، ناپولی در سال 2013 مربی‌اش را تغییر داد و والتر ماتزاری جایش را به رافا بنیتس داد. پراندلی گفته که او ممکن بود جانشین ماتزاری شود، البته اگر در آن هنگام مربی ایتالیا نبود.

او درباره آئورلیو دلائورنتیس، رییس ناپولی گفته: چند وقت پیش بود که او توانست برای من نقشی در یکی از فیلم‌هایش جور کند! دلائورنتیس تهیه‌کننده سینما هم هست. پراندلی درباره رابطه فوتبالی‌شان می‌گوید: از نظر فوتبالی، چند تماس گرفته شد اما من همیشه به او گفتم که به تیم ملی تعهد دارم. در هر حال او پیشنهاد قراردادی بسیار پرسودتر را به من داده بود.

پراندلی با تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2014 موفقیتی کسب نکرد و در مرحله گروهی، با کسب تنها سه امتیاز از دور رقابت‌ها کنار رفت. پراندلی پس از ترک تیم ملی در سال 2014، هدایت گالاتاسرای را برای مدتی در دست گرفت و بعد از رفتن از این تیم، در سال 2016 هم مدتی مربی والنسیا شد. او قرار است به زودی سرمربی النصر امارات شود.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر