کد خبر: 21511
A
لیگ قهرمانان آسیا

نیمه نخست دیدار استقلال ایران و العین امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،نیمه نخست دیدار دو تیم العین امارات و استقلال ایران در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

نیمه نخست:

دقیقه ۲: حرکت تیمی استقلالی ها با ارسال از جناح راست همراه شد که در نهایت ضربه فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه در اختیار خالد عیسی دروازه بان العین قرار گرفت.

دقیقه ۳: اشتباه خط دفاعی العین در دادن پاس رو به عقب به دروازه بان این تیم، باعث شد خالد عیسی توپ را ناقص دور کند تا توپ با دخالت فرشید باقری در موقعیت آفساید در اختیار فرشید اسماعیلی قرار گیرد که ضربه او علیرغم اعلام آفساید توسط داور بازی، راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۸: اماراتی ها روی یک ضربه ایستگاهی توانستند به دروازه استقلال نزدیک شوند ولی در نهایت مهدی رحمتی ضربه سر آن ها را راحت مهار کرد.

دقیقه ۲۲: روی یک ارسال بلند، کاوه رضایی از گوشه محوطه جریمه العین فرار کرد که توسط مدافع حریف سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۲۶: استقلال روی حرکت فرشید اسماعیلی ضربه ای ایستگاهی نزدیکی های نقطه کرنر بدست آورد که کاوه رضایی این ضربه را بصورت مستقیم راهی دروازه العین کرد ولی مدافع اماراتی ها از نزدیک خط دروازه این توپ را با ضربه سر دفع کرد.

دقیقه ۳۰: کاوه رضایی در موقعیت تک به تک صاحب توپ شد اما ضربه او با دخالت مدافعان العین در اختیار خالد عیسی قرار گرفت.

دقیقه ۴۳: بازیکن العین با حرکت از سمت راست محوطه جریمه استقلال ضربه ای راهی دروازه استقلال کرد که با واکنش به موقع رحمتی این موقعیت بی حاصل ماند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر