کد خبر: 22897
A

مدیرعامل استقلال می گوید قرارداد قائدی با تیمش سه ساله خواهد بود.

 

به گزارش، سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال درباره جذب قائدی به تیمش گفت: حضور مهدی قائدی در استقلال را خوش آمد می گویم. ایشان از بازیکنان خوب و پدیده لیگ یک بود که از مدت‌ها قبل مذاکراتمان را برای جذب این بازیکن آغاز کرده بودیم و امروز این مذاکرات نهایی شد و با قائدی قرارداد ٣ ساله امضا کردیم.
او افزود: این بازیکن در لیگ یک عملکرد خوب و مطلوبی داشت و باشگاه‌های زیادی به دنبال جذب او بودند اما با توجه به علاقه قلبی به استقلال، حضور در این باشگاه را انتخاب کرد و اطمینان دارم عملکرد مطلوبی خواهد داشت.
افتخاری در پایان اضافه کرد: هواداران استقلال اطمینان داشته باشند طی روزهای آینده اخبار خوشی خواهند شنید. ما با بازیکنان خوبی در حال مذاکره برای امضای قرارداد هستیم اما تا زمانی که قطعی نشود، اعلام نمی کنیم. در خصوص قائدی هم همین اتفاق افتاد، ما از مدتها قبل با این بازیکن و باشگاه ایران جوان در حال مذاکره بودیم که پس از توافق نهایی و امضای قرارداد، آن را اعلام کردیم. ضمن این که باشگاه استقلال با باشگاه سازنده ایران جوان هم توافق نامه خواهر خواندگی امضا کرد تا هر دو باشگاه ارتباط بیشتری در زمینه هایی مثل نقل و انتقالات، اردوهای داخلی و خارجی و ... با هم داشته باشند

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر