کد خبر: 23064
A

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک در نشست خبری پس از بازی برابر آرژانتین گفت: از رفتارم در طول بازی عذرخواهی می‌کنم اما باید بگویم که رابطه دوستانه‌ای با ولاسکو دارم.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ، ویتال هنین پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش برابر شاگردان خولیو ولاسکو اظهار کرد: آرژانتین امروز بازی خوبی به نمایش گذاشت. یک مبارزه بسیار بزرگ در طول بازی بین بازیکنان بود و بازی بسیار پرتنش دنبال می‌شد. همه اتفاقات و تنش‌ها بخشی از ورزش است.

وی درباره درگیری‌هایش با ولاسکو در ست چهارم گفت: من احترام خاصی برای ولاسکو و بازیکنان آرژانتین قائلم. به هر حال ما به تهران آمدیم که ببریم. از همه به خاطر رفتارم در طول بازی عذرخواهی می‌کنم. این رفتار تنها در طول بازی از من بروز کرد و در کل روابط بسیار دوستانه‌ای با ولاسکو دارم.

هنین همچنین درباره پنج‌ست شدن بازی نیز ابراز تأسف کرد. او اظهار کرد: ما همانند بازی دیروز بازی را به ست پنجم کشاندیم. در کل خوشحالم که توانستیم این بازی را ببریم. آرزو دارم تا بازی ایران و صربستان هم پنج‌ست باشد تا بازیکنان صربستان همانند ما خسته شوند و بتوانیم در بازی فردا بازی برابری مقابل این تیم داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی بلژیک درباره قضاوت داوران در بازی امروز نیز گفت: شما فکر می‌کنید داور بودن آسان است. در یک سوی میدان ۱۲ بازیکن آرژانتین به همراه ولاسکو حضور دارند و در سوی دیگر ۱۲ بازیکن بلژیک به همراه من. به نظرم قضاوت کردن بین این افراد کار آسانی نیست. من معتقدم اشتباه، جزئی از بازی است و داور هم احتمال دارد مرتکب خطا شود.-ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر