کد خبر: 25318
A

#دربی_آلمان همان طور که از ابتدا بحثش بود کمترین شانس را برای برگزاری دارد.در شرایطی که دربی نمایشی قرار بود برای تیم ها درآمدزا شود و رقمی چشمگیر به همین بهانه از هواداران تیم تا همین حالا گرفته شده است رقمی که اگر بازی برگزار شود ، فقط سهم استقلال ه 7 میلیارد است و با سود پرسپولیسش می توان 2.5 میلیون یورو غرامت مانوئل ژوزه را داد پس کم درآمدی حاصل نمی شود. اما حالا پرسش این است که اگر دربی #استقلال_و_پرسپولیس در آلمان برگزار نشود، این پول ها به هواداران برگردانده می شود؟...

دیده بان ایران؛ پرسپولیسی ها می گویند ترجیح شان بازی در مسابقه سوپرکاپ است و از بالا به آنها گفته شده که دربی آلمان لغو است. از سوی دیگر اسپانسر تهدید کرده عواقب لغو بازی با پرسپولیس است و این تیم باید 200 هزار یورو غرامت بدهد. حال این ها را به تبلیغات دو هفته اخیر اضافه کنید. پیامک هایی که مردم برای این سامانه هواداری فرستاده اند تا اجازه پیدا کنند برای تیم شان بازیکن انتخاب کنند.

در شرایطی که دربی نمایشی قرار بوده برای تیم ها درآمدزا شود ،رقمی چشمگیر به همین بهانه از هواداران تیم تا همین حالا گرفته شده. رقمی که اگر بازی برگزار شود ، فقط سهم استقلالش ادعا شده 7 میلیارد است و با سود پرسپولیسش می توان دود 2.5 میلیون یورو غرامت مانوئل ژوزه را داد پس کم درآمدی حاصل نمی کند این بازی. پولی که البته بخش کمی از آن را بلیت فروشی پوشش می دهد و تمامش باز هم همین سامانه پیامکی اتفاق می افتد.

در این روزها پول زیادی هم به نظر می رسد کسب شده چون تبلیغاتی اغوا کننده برای بازی و آپشن هایش منتشر شده است اما حالا پرسش این است که اگر بازی برگزار نشود ، این پول ها به هواداران برگردانده می شود؟ آنها این پول را نه برای حمایت از تیم های شان که این بار فقط برای دربی هزینه کرده اند. پول ها از کف شان به رویایی رفته که محقق نشده است.

آیا نهادهای مسئول در وزارت ورزش ،در نهادهای نظارت و بازرسی ،رقم دقیق این پیامک ها شفاف اعلام می کنند و بعد به مردم حق می دهند در صورت عدم رضایت به هزینه این پول ها در جایی غیر از این دربی،وجوه شان به آنها برگردانده شود یا این ارقام حتی در صورت عدم رضایت صاحبانش بازپس داده نمی شود؟

خبرآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر