کد خبر: 25711
A

سازمان بازرسی کل کشور به طلبکاران نفت اعلام کرد که مدارکشان را به این سازمان بدهند و در دادگاه‌های عمومی از مالکان این باشگاه شکایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، طلبکاران باشگاه نفت امروز (یک‌شنبه) ساعت ۱۱ به وزارت نفت رفتند تا شاید بتوانند روزنه امیدی برای رسیدن به پول‌شان کسب کنند. در بین طلبکاران حاضر در این تجمع، علی‌رضا بیرانوند، وحید امیری، مهرداد خانبان و افرادی حضور داشتند که تنها ۵ میلیون تومان از این باشگاه بدهی داشتند. آن‌ها که خواهان ملاقات با یکی از معاونان وزیر نفت بودند، در نهایت با عدم پاسخگویی آنان روبه‌رو شدند تا برای پیگیری بیش‌تر به سازمان بازرسی کل کشور رفتند.
آن‌ها در سازمان بازرسی با خداییان، رئیس کل بازرسی و نظارت وزارت ورزش و جوانان جلسه برگزار کردند. در پایان پیگیری پنج ساعته طلبکاران باشگاه نفت، محسن سیدی مربی سابق نفت درباره نتیجه جلسه‌شان با خداییان اظهار کرد: سازمان بازرسی به ما اعلام کرد که از مالکان باشگاه به دادگاه‌های عمومی شکایت کنیم. همچنین به ما گفتند که کپی حکم کمیته انضباطی، کپی قراداد و برگه‌هایی که مدیران باشگاه به ما داده‌اند را به سازمان بازرسی بدهیم تا آن‌ها کارهایمان را پیگیری کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر