کد خبر: 28284
A
ثبت‌نام کاروان ایران برای بازی‌های داخل سالن درحال انجام است؛

سرپرست کاروان ورزشی ایران اعزامی به بازی‌های داخل سالن آسیا و اقیانوسیه از روند نهایی شدن ثبت نام تک تک اعضای کاروان اعزامی تا پایان ساعات اداری امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از  کمیته ملی المپیک،  اصغر رحیمی، سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای آسیایی داخل سالن ورزمی که به نام کاروان شهید مدافع حرم"شهید حججی" نامگذاری شد در خصوص ثبت نام اعضای کاروان گفت: اولین گروه از کادر سرپرستی صبح روز جمعه در عشق آباد ترکمنستان و جهت حضور در نشست هماهنگی نهایی حاضر شده و به بررسی و نهایی کردن هماهنگی ها جهت ثبت نام با حضور نمایندگان ستاد برگزاری پرداخت.

وی ادامه داد: خوشبختانه ثبت نام تک تک اعضای کاروان با توجه به بررسی مجدد مشخصات شخصی،رشته،ماده و اوزان و دسته ها در حال انجام است و تیمها و رشته های مختلف کاروان شهید حججی بعد از نهایی شدن ثبت نام، طبق برنامه اعلامی از سوی کمیته ملی المپیک می توانند به این دوره از بازیها اعزام شوند.
رحیمی با اشاره به مشکلاتی که هفته گذشته برای فدراسیون شطرنج بوجود آمده بود اظهار داشت: خوشبختانه فدراسیون شطرنج برای حضور در این دوره از بازیها هیچ مشکلی ندارد و این رشته در کنار سایر رشته ها پروسه ثبت نامش به اتمام رسید و نام سارا خادم الشریعه نیز بعنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران به میزبان اعلام و ثبت شد.
وی در پایان با تاکید بر هماهنگی و امکانات خوب میزبان گفت: میزبان شرایط سخت افزاری بسیار خوبی برای میزبانی این دوره از پیکارها در نظر گرفته و خوشبختانه شاهدیم که در امور هماهنگی نیز با نزدیک شدن به زمان آغاز بازیها،منظم تر و دقیق تر عمل می کنند.
رحیمی خاطر نشان کرد:امیدوارم شاهد بازیهایی بدون مشکل و بی نقص باشیم و ورزشکاران کشورمان نیز بتوانند با آمادگی روحی و جسمی مناسب نتایجی خوب و راضی کننده ای را بدست آورند.
گفتنی است: نشست هماهنگی فوق جهت ثبت نام نهایی کلیه تیمهای اعزامی هنوز ادامه دارد و تا پایان وقت امروز به طول می انجامد که پس از پایان نشست امروز، گزارش تکمیلی به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر