کد خبر: 28427
A

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خواستار حمایت بیشتر از این تیم برای حضور در جام جهانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال ایران بعد از راهیابی به جام جهانی اکنون ا میدوار است تابستان سال آینده با ایران نتایج خوبی در جام جهانی کسب کند. با این حال ایران با آمادگی مطلوبی انتظار دارد چند ماه باقی مانده تا جام جهانی را بگذراند.

کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با رویترز درباره شرایط تیم ملی و مقایسه آن با گذشته گفت: واقعا شرایط مثل گذشته است و تغییری نکرده است. ما فدراسیونی داریم که تلاش می‌کند بهترین کارها را انجام دهد ولی متاسفانه در ایران و من فکر می‌کنم سراسر جهان وقتی شما با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کنید نمی‌توانید برنامه‌تان را پیش ببرید. ما سه ماه پیش به جام جهانی صعود کردیم و واقعا دلیلی ندارد ایران بعد از این مدت یک برنامه مشخص، یک بودجه تنظیم شده برای تصمیم گرفتن نداشته باشیم. این‌ها دقیقا اتفاقاتی است که برای جام جهانی قبل رخ داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است با دو دیدار دوستانه برابر توگو و روسیه این تیم بتواند آمادگی بیشتری برای حضور در جام جهانی به دست بیاورد. کارلوس کی‌روش در ادامه صحبت‌های خود گفت: بر طبق روابطی که من در عرصه مربی‌گری دارم، توانستم بازی با روسیه را سازماندهی کنم و بتوانم چنین بازی را تدارک ببینم. روسیه میزبان جام جهانی است و من قبول کردم که با این تیم بازی داشته باشیم و فکر می‌کنم برای اعتبار فوتبال ما این بازی خوب باشد و به بالا بردن آن کمک کند ولی ما نمی‌توانیم فقط روی روابط و اقداماتی که من انجام می‌دهم تکیه کنیم. اگر شما می‌خواهید بازی دوستانه خوب داشته باشید، باید بدانید پول حرف اول را می‌زند. نمی‌توانید به این مسئله بی‌توجه باشید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر