کد خبر: 30303
A

تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه خود در تور آسیایی اندونزی به پیروزی رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و ‌به نقل از فدراسیون والیبال، رقابت‌های جدول اصلی تور آسیایی اندونزی از امروز (پنج‌شنبه) با حضور ۲۴ تیم در هشت گروه مقدماتی در شهر پالمبانگ میرن آغاز شد.

تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) که در گروه چهارم دور مقدماتی با تیم‌های هنگ کنگ (لام _کلوین) و عمان یک (الشریقی _ الحسنی) هم‌گروه است، در نخستین مسابقه به مصاف عمان رفت و ۲ بر یک به پیروزی رسید.

ملی پوشان این تیم فردا (جمعه) در دومین مسابقه خود به مصاف هنگ کنگ خواهند رفت.

تیم‌ ‌ملی "ب" والیبال ساحلی ایران (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) نیز که در گروه هفتم با تیم‌های استرالیا یک (دورانت _ برانت) و ژاپن یک (تاکاهاشی _ شیراتوری) هم‌گروه هست، در نخستین مسابقه به مصاف استرالیا یک رفت و ۲ بر یک مغلوب شد.

تیم سلاق و میرزاعلی نیز فردا (جمعه) در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی جدول اصلی به مصاف ژاپن یک می‌رود. از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی این رقابت‌ها صعود می‌کنند.

رضا نائینی به عنوان مربی و فریدون الهامی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند. تور آسیایی اندونزی ۱۵ هزار دلار پاداش دارد که به تیم‌های برتر این رقابت‌ها تعلق می‌گیرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر