کد خبر: 36131
A

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با ابراز خرسندی از بازی امروز و برتری تیمش مقابل نفت تهران گفت: نیم‌فصل فرصت داریم تیم خود را ترمیم و تقویت کنیم در غیر اینصورت در نیم فصل دوم تعطیلات به مشکل برمی خوریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، امیر قلعه‌نویی شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی دو برصفر ذوب آهن اصفهان مقابل نفت تهران در ورزشگاه نقش جهان در نشست خبری افزود: اگر ذوب‌آهن تقویت و ترمیم نشود در نیم‌فصل دوم بیشتر به مشکل می‌خوریم به همین خاطر از برخی بازیکنان ذوب‌آهن حلالیت می‌طلبم، شاید در نیم‌فصل برخی از آنها از تیم جدا شوند.
وی گفت: تیم ذوب آهن در هفته های گذشته خوب بازی می‌کرد ولی نتیجه نمی‌گرفت و خوشبختانه در بازی امروز هر سه امتیاز کامل را کسب کردیم.
سرمربی ذوب آهن اصفهان گفت: نظر من اگر کی‌روش سرمربی تیم ملی این بازی را ببیند میلاد فراهانی دروازه بان نفت تهران را به تیم ملی دعوت می کند.
قلعه نویی اضافه کرد: تیم نفت تهران با وجود شرایط و مشکلاتی که دارد، بازی خوبی انجام داد و برای ما نیز این سه امتیاز اهمیت داشت.
وی با بیان اینکه به هدفی که داشتیم نرسیدیم گفت: بطور قطع سه بازیکن از ما جدا می شوند و از دو بازیکن دیگر گله داریم ولی در نیم فصل تیم با ترمیم تیم 9 بازی خانگی که خواهیم داشت می‌توانیم بهتر عمل کنیم و نتایج خوبی را کسب نماییم.
سرمربی ذوب آهن با قدردانی از حمایت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن، تصریح کرد: به هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن هم می‌گویم که اگر تیم تقویت نشود به مشکل می‌خوریم.
وی با اشاره به جدایی سه بازیکن ذوب‌آهن گفت: جدایی یکی از این بازیکنان حتمی است و دو بازیکن دیگر در حال رایزنی هستند که اگر رفتند برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم ولی اگر در ذوب‌آهن ماندنی شدند باید تمرکز بیشتری داشته باشند .
به گزارش ایرنا، ذوب آهن اصفهان با پیروزی در این دیدار 19 امتیازی شده و بصورت موقت در رده نهم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت .
نفت تهران نیز با 13 امتیاز همچنان دررده چهاردهم جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر