کد خبر: 37072
A

شاگردان «لوسیانو اسپالتی» در هفته هفدهم رقابت های سری آ با شکست مقابل تیم اودینزه سرانجام مقابل اودینزه یکی از تیم های نه چندان مطرح این لیگ مغلوب شد، اما همچنان درصدر ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، ؛ بازیکنان تیم اینتر میلان که در این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا با ارائه بازی های درخشان خود را در سطح تیم های یوونتوس و ناپولی در صدر جدول رده بندی این لیگ مطرح کرده و تا به امروز شکست نخورده بودند، برای نخستین بار در این فصل مغلوب شدند تا آنان نیز طعم تلخ شکست را بچشند.
در دیدار امشب (شنبه شب) شاگردان اسپالتی در اینترمیلان در ورزشگاه «جوزپه مه آتزا» میزبان شاگردان «ماسیمو اوددو» در تیم اودینزه بودند و با نتیجه سه بر یک مغلوب این تیم شده و سه امتیاز ارزشمند این بازی را از دست دادند.
«کوین لاساگانا» در دقیقه 14 ، «دی پائول» در دقیقه 61 و «آنتونین باراک» در دقیقه 77 از روی نقطه پنالتی برای تیم اودینزه گلزنی و دروازه
«هندانوویچ» سنگربان تیم اینترمیلان را باز کردند. تنها گل تیم اینترمیلان را نیز «مائور ایکاردی» در دقیقه 15 برای این تیم به ثمر رساند.
تیم اینترمیلان به رغم شکست در این دیدار با 40 امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی این رقابت ها ماند و تیم اودینزه نیز به رغم کسب 3 امتیاز این دیداربا 21 امتیاز از رده سیزدهم تکان نخورد.
هرچند تیم اینترمیلان در این دیدار نسبت به حریف تیم برتر میدان بود، اما بر خلاف آمار به ثبت رسیده همانند مالکیت برتوپ و میدان که 65 بر 35 بود، اما این بازیکنان تیم ادوینزه بودند که توانستند حریف صدر نشین خود را با زدن سه گل زمین گیر کرده و ضمن تحمیل این شکست بر حریف قدرتمند خود سه امتیاز شیرین این بازی را نیز دشت کنند.
ترکیب تیم فوتبال اینتر:
هندانوویچ، آمبروسی،میلان اشکرینیار، میراندا، سانتون،ویچینو، والریو، آنتونیو کاندروا،مارسلو بروزویچ، ایوان پریشیچ و مائور ایکاردی.
ترکیب تیم اودینزه:
بیتزاری،لارسن،دانیلو،برم نویتنیک، آنتونین باراک، جاکوب جان کتو،سیلوان ویدمر، سکو فوفانا، علی عدنان، رودریگو دی پائول و کوین لاساگنا.
تا ساعتی دیگر تیم ناپولی در زمین تورینو به میدان می رود و آ.اس رم در ورزشگاه المپیک رم از کالیاری پذیرایی خواهد کرد.
تیم های یوونتوس و آ. ث میلان نیز درهمین چارچوب فردا (یکشنبه) به میدان می روند.
ورزشی.**9144**1368
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر