کد خبر: 37797
A

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال گفت: قضاوت داوران در فوتبال کار بسیار سخت و شجاعانه ای است و داوران با دقت و تلاش فراوان این کار را انجام می دهند، اما همانطور که مسابقه ای را قضاوت می کنند، باید انتظار قضاوت شدن از سوی جامعه فوتبال و فوتسال را نیز داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، به گزارش روز یکشنبه فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی زاده در کلاس آموزش داوری فیفا در تهران گفت: دوره های آموزشی دانش افزایی منجر به ارتقا و به روز شدن علم داوران و تجهیز به دانش روز این رشته می شود و قطعا باید از کمیته داوران که چنین هدفی را دنبال می کند، قدردانی کرد.
رئیس کمیته زنان فدارسیون فوتبال همچنین ادامه داد: سیاست های فدراسیون فوتبال به گونه ای است که شرایط را برای ارتقا علمی و به روز شدن دانش داوران و مربیان فراهم می کند تا این افراد بتوانند خدمات بهتری را در راستای تخصص خود به جامعه فوتبال و فوتسال ارایه کنند و برای این منظور از مدرسان خوبی نیز بهره می گیرد.
کلاس داوری فوتسال زنان فیفا به مدرسی «سید صدرالدین موسوی » از صبح یکشنبه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده و تا روز پنجشنبه هفتم دی ماه هفتم دی ماه ادامه خواهد یافت.
در این دوره 30 داور به همراه پنج ناظر حضور داشته و آخرین قوانین و مقرارت داوری را مرور خواهد کرد.
مراسم افتتاحیه با حضور علی کفاشیان رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی زاده، فریدون اصفهانیان، سعید قاسمی، حسن تیموری، شیرین نصیری و فاطمه فهیمی برگزار شد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر